1MORE Quad Driver In-Ear Headphones – ваше персональне свято класного звуку

Ми вже багато разів відзначали, наскільки класні навушники 1MORE Quad Driver In-Ear Headphones, скільки вони завоювали різних премій якості й як їх люблять музичні експерти.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones навушники

Однак весь цей час ми забували відзначити, що завдяки феноменальній конструкції навушників, а також ретельній роботі з налаштування пристрою, гаджет надзвичайно класно відокремлює інструменти, які звучать в тій чи іншій композиції.

Так, талановитий звукорежисер Лука Біньярді (Luca Bignardi), який налаштовував цю модель навушників, попрацював на славу!

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones Лука

При прослуховуванні мелодій, за допомогою 1MORE Quad Driver In-Ear Headphones можна чітко зрозуміти, де грає, наприклад гітара, де піаніно, де литаври та інше.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones стильні навушники

При цьому, чуючи окремо кожен інструмент, користувач продовжує відмінно чути всю мелодію в цілому.

Завдяки такій особливості, при прослуховуванні таких цікавих стилів музики, як Doom Metal, Stoner Metal або Stoner Rock, вам відкриється воістину нове звучання композицій, які ви вже багато разів прослуховували раніше.

Як зазначає один з користувачів, при прослуховуванні пісні Edge Of The Blade, відомої групи Epica, за допомогою навушників 1MORE Quad Driver In-Ear Headphones, він зміг відзначити десятки музичних деталей, які були йому раніше нечутні.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones чистий звук

Це були незвичайні переливи вокалу, флейта на задньому фоні, цікаві звукові переходи та багато чого іншого.

Користувач відчув справжнє почуття захоплення від мелодії, яку він слухав до цього десятки разів і яка заграла дня нього новими фарбами.

І він має рацію!

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones конструкція

Тільки після таких відгуків починаєш по-справжньому розуміти, що означає така унікальна нагорода навушників, як THX-сертифікація.

І, само собою, стає зрозуміло, чому японське співтовариство музичних експертів сертифікувало навушники для прослуховування Hi Resolution AUDIO, що дозволяє відтворювати високоякісну loseless-музику на чудовому рівні.

1MORE Quad Driver In-Ear Headphones цікава конструкція

Інші новини
1MORE Quad Driver In-Ear Headphones – ваше персональне свято класного звуку
1MORE Quad Driver In-Ear Headphones – ваше персональне свято класного звуку
  • 16.08.2018
  • 1686
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини