90 Points Suitcase - огляд валізи для подорожей

  • 26.10.2015
  • 1303

90 Points Suitcase - пластиковий чемодан від Xiaomi, який може полегшити транспортування речей під час поїздки.

Дизайн

Валіза зроблений з пластику і металевого каркаса всередині, він важить 2.9 кг. На нижній частині 90 Points Suitcase знаходяться чотири коліщатка для перевезення кейса. На бічній частині валізи є ручка, а на протилежній - чотири тверді гумові ніжки для установки кейса на бік.

На верхній частині валізи знаходиться висувна ручка, вона висока і має автодовод. Вона легко дістається з 90 Points Suitcase і так само легко ховається. Поруч з ручкою у кутку розташований замок.

Колеса

На дно 90 Points Suitcase встановлено чотири колеса, вони мають кут повороту 180 градусів. Вони легко їздять по поверхні, колеса дуже рухливі. З їх допомогою валізу можна возити навіть у вертикальному положенні, що дуже зручно, при цьому вона не завалюється і не падає на бік.

Усередині

Усередині 90 Points Suitcase знаходиться два основних відділи для речей, вони приховані під сірою прошарком тканини закритою зіпером.

Також всередині знаходяться додаткові кишені на замочках для документів та інших дрібниць.

У Xiaomi вийшов чудовий і незвичайний продукт, який вибивається із загальної тенденції. 90 Points Suitcase це простий і симпатичний чемоданчик для поїздок, він придивиться не тільки фанатам бренду Xiaomi, але і просто користувачам, які багато подорожують. Всього досутпно чотири кольори: синій, білий, чорний і сірий.

Придбати цей чемодан можна в офіційному магазині Mi.ua.