Огляд колонки MiFa F1 від Xiaomi

  • 19.10.2015
  • 1627

MiFa - це портативна колонка від Xiaomi з прицілом на спортсменів і любителів активного способу життя. Вона має вологозахист, а також спеціальний карабін для кріплення на рюкзак, велосипед або просто на джинси або інший одяг.
Комплект поставки
Упаковка MiFa повністю виправдовує її спортивну орієнтацію - це пластиковий прозорий бокс з жовтою кришкою, яка приклеєна фірмовим скотчем до самого боксу.
Комплект поставки тут не багатий, але виробник поклав найпотрібніше:
1. колонка MiFa
2. жовтий USB шнур
3. інструкції

Дуже приємно, що в Xiaomi подбали і вклали шнур для зарядки в коробочку з колонкою.
Дизайн і зовнішній вигляд
Колонка важка, вона зроблена з металу і прогумоване покриття. Вона являє собою об'ємний диск, одна грань якого лицьова, а друга тильна. На лицьовій частині MiFa розташована сітка динаміка і білий логотип. А на тильній - спеціальна гумова підставка у формі кільця для кращої стійкості на поверхні.
До речі колоночки дуже стійка, навіть кут більше 45 градусів не змусить зрушити з місця на звичайному дерев'яному лакованому столі.

По всьому периметру MiFa йдуть клавіші управління і отвори під роз'єми. Також на окружності розташований спеціальний корінець до якого кріпиться карабін.
Управління
Клавіші дуже вдало розташовані, вони не займають багато місця в теж час легко намацуються. Всього на корпусі MiFa є 5 кнопочок:
1. скидання
2. відповідь на виклик
3. плей / пауза
4. вкл / відкл
5. здвоєна гойдалка регулювання гучності

Ще є два відсіки що закриваються на затички:
1. стіл для карти пам'яті формату microSD
2. micro USB для заряду
Також на корпусі є два маленьких круглих отвори з вбудованими світлодіодами, які відображають стан акумулятора і підключення колонки до смартфону або планшету.
Підключення та управління
Управління тут дуже просте, не потрібно качати ніяких додатків, достатньо засінхронізіроваться з пристроєм по Bluetooth.
Щоб підключити колонку, потрібно включити її, вона видасть звук Bluetooth Enable, а також включити на смартфоні Bluetooth і підключитися до MiFa (у розділі пристроїв колонка так і буде записана MiFa_F1).

Тепер можна слухати музику зі смартфона (вбудований плеєр, Вконтакте, YouTube та інші сервіси) прямо на MiFa. Колонка захоплює весь звук з пристрою, навіть системні звуки повідомлень або звукові ефекти в іграх.
Управляти музикою можна як зі смартфона, так і прямо з колонки. Доступні наступні можливості:
• перемикання треків
• регулювання гучності
• плей / пауза
Звук
Колонка володіє достатнім запасом гучності. Також виробник вмонтував у MiFa F1 невеликий сабвуфер, колонка ізадет приємні вібрації під час програвання музики.

Звук у MiFa чистий і голосний, претензій до прослуховування музики немає. Для любителів якісного аудіо доступні наступні формати: mp3, ape, waw, wma, flac.
Крім програвання музики із зовнішнього пристрою, MiFa може грати ваші улюблені пісні з карти пам'яті формату microSD.
Замовити колонку Xiaomi MiFa можна в магазині mi.ua.