Xiaomi представить «розумний» медальйон для домашніх тварин

  • 09.10.2015
  • 1354

Після випуску Mi Band і Amazfit, які стежать за станом людини, можна було очікувати, що «розумні» гаджети отримають і чотириногі мешканці будинку.

І от компанія Xiaomi представить пристрій, що дозволяє відстежувати положення і стан собаки.

Медальйон являє собою невеликий металевий коло товщиною 8,6 мм і вагою 9,3 грама, одна з граней якого покрита міцним матовим пластиком.

Пристрій можна повісити на шию тварини за допомогою зручної пластмасової рамки.

Пристрій зв'язується зі смартфоном по протоколах Wi-Fi і Bluetooth 4.0 і відображає дані за допомогою спеціального додатка для Android і iOS.

Медальйон здатний відстежувати відстань, яку тварина пробігла на прогулянці, зіставити його з рекомендованими параметрами. Відстань і час прогулянки розділяються на біг і прогулянку поруч із господарем або на повідку. Також пристрій відстежує якість сну домашнього вихованця, що дозволяє оцінювати стан здоров'я собаки.

Даними можна поділитися з друзями або, наприклад, з членами місцевих або глобальних спільнот любителів собак. На підставі цих даних можуть створюватися різні рейтинги і виявлятися собаки-переможці в тій чи іншій категорії.

За допомогою «розумного» медальйона і смартфона завжди можна визначити місцезнаходження собаки. Крім цього, медальйон оснащений датчиком освітленості. При настанні темряви, він починає світитися кольором, заданим в настройках програми.

Харчування медальйона здійснюється від батарейки CR2032 з напругою 3В і ємністю 220 мАг.

З «розумним» медальйоном для собак від Xiaomi ви завжди будете в курсі стану вашого улюбленця і зможете визначити його місце розташування, поки медальйон знаходиться на ньому.

Медальйони для собак від Xiaomi незабаром у продажу в Україні на сайті розумних пристроїв mi.ua