Навушники 1MORE Stylish BT - можливо, це новий рівень бездротового комфорту

Прекрасно розуміючи, що за бездротовими навушниками майбутнє, конструктори 1More, компанії-партнера екосистеми MIOT, активно вдосконалюються в цьому напрямку.

Те, що у них все виходить підтверджує 1MORE Stylish BT - новинка в лінійці бездротових навушників компанії.

Цей класний гаджет створений в досить цікавому «обтічному» дизайні з традиційним дугоподібним кріпленням, яке відмінно показало себе в інших моделях навушників бренду.

1MORE Stylish BT бездротові навушники

Завдяки такому продуманому форм-фактору, 1MORE Stylish BT відмінно підійдуть не тільки меломанам, а й тим, кому подобається слухати музику під час ранкової пробіжки.

Дуже зручні навушники!

За висококласне відтворення музики відповідає драйвер, створений з титану і інноваційного матеріалу - графена.

1MORE Stylish BT графен

Це, в тандемі зі спеціальною конструкцією навушників, робить їх фактично непомітними в вусі - настільки легкими і зручними є 1MORE Stylish BT.

Приємно, коли інноваційні напрацювання інженерів бренду стрімко втілюються в життя, дозволяючи створювати легкі і надзвичайно класні бездротові навушники.

Що стосується автономності пристрою, вона, як завжди, чудова.

Навушники оснащені акумулятором ємністю 125 мАг, що забезпечує до 6 годин автономної роботи пристрою в режимі розмови або прослуховування музики.

Цікаво, що 1MORE Stylish BT підтримують досить ефективну технологію швидкої зарядки.

1MORE Stylish BT зручна конструкція

Її «фішкою» є те, що після всього лише 10 хвилин зарядки, пристрій здатний працювати в режимі прослуховування музики близько 3 годин.

Зручно, чи не так?

1MORE Stylish BT зручні навушники

Приємними «бонусами» йдуть підтримка технології кодування Advanced Audio Coding, можливість працювати, як з iOS, так і з Android-платформами, а також підтримка Bluetooth 4.2 з радіусом дії до 10 метрів.

Шукали класні бездротові інноваційні зручні навушники? Ви їх вже знайшли!

1MORE Stylish BT інноваційна модель

Інші новини