Офіційний товар - запорука вирішення всіх проблем на ринку портативної електроніки

  • 10.12.2018
  • 1289
  • Mi

Бажання кожного власника будь-якого товару прості: товар повинен прослужити довше без поломок і задовольнити очікування користувача.

Як свідчить досвід, цього можна досягти тільки купуючи справжній товар і володіючи основними правами покупця на гарантійний ремонт, обмін або відмову від товару в установлені правилами торгівлі терміни.

Чи завжди це можна досягти в найбільшій країні Європи, що вже чверть століття веде вільну торгівлю?

В Україні ринками, в тому числі і галуззю продажу споживчої електроніки, завжди керувала стихія вільного підприємництва. 

Поряд з кожним офіційним дистриб’ютором продукції закордонних постачальників, які несуть тягар податків, зборів та відповідальності перед покупцями, завжди знайдеться сотня продавців, які працюють «в сіру» або продають відверту контрабанду. 

Від останніх немає користі нікому – ані державі, ані кінцевому споживачеві, ані виробнику, продукція якого компрометується підробками, браком, відсутністю підтримки.

В арсеналі контрабандистів багато інструментів. Вони використовують недосконалість законодавства чи потурання митних органів. Можна ввозити товар, занижуючи його вартість, можна оголошувати його особистою поштовою посилкою або подарунком, як роблять індивідуальні підприємці, можна, врешті-решт, підкуповувати контролюючі органи і гнати повні ліхтеровози азійського товару невідомого походження без митного оформлення, як це роблять гравці побільше.

Але рік, що минає, може стати поворотним на шляху повернення ринку країни на легальні рейки. Операція влади щодо розмитнення «євроблях», що увінчалася успіхом, стала першою великою перемогою.

Другою битвою, що розігралася в грудні, став ланцюжок операцій Фіскальної Служби України, яка розкрила масштабну схему заниження митної вартості групою компаній, що ввозили електронну техніку популярних брендів.

В результаті, вартість арештованого товару обчислюється мільйонами доларів, а кількість споживачів, які не отримали контрафактний товар – десятками тисяч.

В Україні продукція компанії Xiaomi вже чотири роки поширюється легально декількома відомими офіційними дистриб’юторами, в число яких входить мережа магазинів екосистеми Інтернету Речей MIOT.UA.

Ця мережа продає оригінальний і сертифікований товар виробництва компанії Xiaomi та її партнерів, забезпечує передпродажну підготовку всіх товарів, комплектує всю продукцію інструкціями користувача тощо. 

Всі пристрої, які дозволяють це технічно, обов’язково мають українську локалізацію інтерфейсу.

Всі товари мають дворічну гарантію, яка забезпечується власними сервіс-центрами на території України.

Природно, при такій формі бізнесу, дистриб’ютор дотримується всіх правил торгівлі та законів держави.

Тому покупка портативної електроніки в магазинах MIOT.UA забезпечує відсутність проблем для покупця і користувача.

Не випробовуйте долю, не купуйте складну електронну техніку та інші товари у неофіційних і несертифікованих продавців. Їх час на українському ринку спливає, і ви ризикуєте залишитися один на один з проблемами, що можуть виникнути з контрабандною технікою.

Цивілізоване суспільство починається з дотримання правил.

Нехтування сумнівною вигодою на користь офіційних торговельних відносин повинно стати одним з правил для відповідального продавця і споживача. Тільки в такому випадку ми, нарешті, зможемо наблизитися до норм розвинутої цивілізації та посісти гідне місце серед європейських країн.

За матеріалами MIUI.UA

Інші новини