Очищена вода — запорука вашого здоров'я!

  • 29.05.2023
  • 13681
  • Yimu

Якщо ви хочете пити воду вищої якості, яка має кращий смак та запах, ніж та, що тече з вашого крана, вам слід подумати про очищення води в домашніх умовах.

І в цьому вам допоможе портативний очищувач води YIMU LT PEAC-60-001.

Цей очищувач води легко встановлюється безпосередньо на змішувач, який використовується у вашому будинку.

Також його завжди можна взяти для використання в офісі або готелі, тим більше, що він досить компактний 8.2 x 11.7 см, а важить всього близько 350 г.

Очищувач води для крана Xiaomi Yimu Intelligent Monitoring установка на змішувач

Жодних кабелів, проводів та розеток для використання YIMU LT PEAC-60-001 підключати не потрібно.

Адже він має вбудований акумулятор на 1000 мАг, після повної зарядки якого, ви можете користуватися очищувачем води близько 30 днів.

4-х рівнева фільтрація з використанням поліпропілену, вуглецевого волокна, іонообмінного волокна, а також активованого вугілля, ефективно відфільтрує важкі метали, хлор, іржу та дозволить вам насолодитися питтям води високої якості, що так важливо для здоров'я кожного!

Очищувач води для крана Xiaomi Yimu Intelligent Monitoring фільтруючі шари

Ще однією перевагою цього пристрою є наявність системи моніторингу якості води, яку ви можете відстежувати безпосередньо зі свого смартфона.

Очищувач води для крана Xiaomi Yimu Intelligent Monitoring подача води

Зокрема, осади, залишки пестицидів, іонів важких металів, а також температура води, вся ця інформація буде доступна у відповідному мобільному додатку після синхронізації очищувача з вашим смартфоном.

Очищувач води для крана Xiaomi Yimu Intelligent Monitoring та смартфон

Також якість води відображається за допомогою інтегрованого у пристрій світлодіодного елемента. Де підсвічування зеленого кольору інформує про відмінну якість води, а червоне підсвічування вмикається при дуже поганій якості води.

Купити очищувач води Yimu Intelligent Monitoring за акційною ціною.

Очищувач води для крана Xiaomi Yimu Intelligent Monitoring світлодіодне підсвічування