ENCHEN COCO - компактний дозатор мила для вашого будинку

Сенсорний дозатор для мила від бренду ENCHEN – справжня знахідка для кухні або ванної кімнати.

Пристрій працює досить просто - не потрібно натискати на кнопку або дозатор. Достатньо просто піднести руку та ENCHEN COCO видасть вам порцію пінного мила.

ENCHEN COCO дозатор

Щоб вимити руки, дорослим та дітям потрібна різна кількість мила. Спеціально для цього на корпусі дозатора є кнопка перемикання між режимами. Таким чином, якщо перейти на режим для дітей, то порція мила подаватиметься менше, що якраз оптимально для дитини.

Корпус виконаний з білого пластику – універсальний варіант кольору, який підійде будь-якому інтер'єру та не створюватиме візуальний шум.

У дозаторі також опрацьовано систему подачі мила. При подачі мило проходить через спеціальну сітку із мікроскопічними отворами. Проходячи через сітку і змішуючись із повітрям, утворюється дрібна піна, яка обволікає шкіру і проникає в пори, краще очищаючи їх.

ENCHEN COCO дизайн

На відміну від звичайних дозаторів, ENCHEN COCO подає мило змішане з повітрям у співвідношенні 12:1 (повітря-мило). Так виходить економніша витрата мила, і піна не так швидко осідає. Усього дозатор розрахований на 330 мл мила.

Дозатор працює від акумулятора. Заряджання можна здійснити від мережі, а час зарядки становить приблизно 1 годину. Працює практично безшумно – рівень шуму не вище 40 дБ.