Огляд парасольки Xiaomi Pinlo

  • 04.10.2016
  • 1630

Xiaomi і партнери компанії розвивають не тільки технології, але і напрямок аксесуарів для комфортного життя. Саме такою вийшла компактна парасолька Xiaomi, аксесуар виробництва китайської компанії Pinlo.

Відео огляд

Комплект поставки

Парасолька продається у білій картонній коробці, усередині знаходиться сама парасолька, чорний чохол до неї і картонна інструкція по роботі з парасолькою. На ручці парасольки є спеціальна бирка, яка вказує на те, що парасолька не пропускає ультрафіолетові промені, але про це трохи пізніше.

Дизайн і зовнішній вигляд

Парасолька дуже компактна: її товщина становить усього 3 сантиметри у складеному вигляді, так що вона без проблем поміститися у невеликій сумочці. Довжина її у відкритому стані складає 24 сантиметри, а радіус парасольки - 47 см. Важить парасолька - 228 грам.

Парасолька Xiaomi повністю чорна, вона має пряму овальну ручку, яка набагато зручніше в хваті, ніж кругла. На ручці є отвір під ремінець на руку, який також йде в комплекті, а сама парасолька складається і закривається на застiбку.

Принцип роботи і можливості

Парасоля не має ні Bluetooth, ні Wi-Fi. Вона відкривається в ручному режимі і складається так само. Спиці парасольки виконані з якісного і міцного металу, а тканина використовується виробництва Teflone.

Вона відштовхує вологу, так що краплі дощу одразу стікають вниз, а не затримуються на поверхні парасольки. Виробник передбачив у парасольці спеціальний шар, який не пропускає ультрафіолетове випромінювання. Так що парасольку можна використовувати не тільки, як надійний бар'єр від дощу, але і від сонця. Парасолька легка, зручна і компактна, дуже радують її вологовідштовхувальні властивості.

Замовити парасольку Xiaomi Pinlo можна у офіційному магазині Mi.ua