Тріумф Xiaomi: директор Soitec у захваті від того, що Huami Amazfit Watch працюють так довго! Вся справа в технології FD-SOI!

  • 13.10.2016
  • 1376

Пол Бадре (Paul Boudre) - генеральний директор французького виробника напівпровідникових матеріалів, компанії Soitec, зробив дуже цікаву заяву, стосовно смарт-годинника Huami Amazfit Watch. Відомий бізнесмен висловив захоплення гаджетом і заявив, що Amazfit Watch, з включеним GPS, працюють в 2.5 рази довше (близько 30 годин), ніж аналогічні пристрої конкурентів.
На думку боса Soitec, такий успіх пов'язаний з ефективним використанням технології FD-SOI під час проектування і створення смарт-годинника Huami. Крім високої словесної оцінки, бізнесмен продемонстрував «розумний годинник» суббренда Xiaomi на своїй руці, довівши тим самим, що його слова не розходяться з ділом.
 

Глава французької компанії вважає, що подібний успіх Xiaomi - це зайвий стимул для китайської корпорації розгорнути власне повноцінне виробництво напівпровідникових матеріалів за інноваційною FD-SOI, ніж імпортувати їх з інших країн. Пол Бадре передрікає, в найближчі 12-18 місяців, стрімке збільшення інтересу серед китайських виробників до технології FD-SOI.
Нагадаємо, що FD-SOI або «кремній на ізоляторі» є перспективною розробкою в галузі мікроелектроніки. Основною перевагою технології є підвищення продуктивності пристроїв, створених із застосуванням FD-SOI, при зниженому енергоспоживанні і зменшених габаритних розмірах.