Mi Keyboard - довгоочікувана механічна клавіатура від Xiaomi

  • 18.10.2016
  • 1956

Китайська корпорація, в черговий раз, порадувала своїх шанувальників, анонсувавши довгоочікувану розробку - стильну і компактну механічну клавіатуру Mi Keyboard.


Пристрій створений за концепцією «87 клавіш», що означає відсутність класичної цифрової клавіатури праворуч. Завдяки подібній «модернізації», новинка планується досить компактною: габаритні розміри 358х128х31.6 мм, при вазі 940 грамів.


Mi Keyboard повинна стати аксесуаром з сучасним стильним ергономічним дизайном і, одночасно, надійним корпусом та відмінною швидкодією. Щоб пристрій відповідав заявленим критеріям, конструктори Xiaomi створили його клавіші та робочу поверхню з комбінації надійного полікарбонату PC і ABS-пластика, відомого своєю високою міцністю. Відповідно до заяв творців, нова клавіатура здатна витримати до 50 мільйонів натиснень, а її тильна сторона буде виконана з алюмінію.


За швидкість роботи Mi Keyboard відповідає чіп STMicroelectronics з 32-бітною ARM архітектурою. Очікується, що клавіатура буде мати частоту опитування 1000Hz і часом відгуку 1 мс. Такі характеристики відмінно підійдуть, як для роботи, так і для кіберспортивних електронних розваг.


Окремим приємним плюсом стане наявність в Mi Keyboard спеціального білого підсвічування з регульованою яскравістю випромінювання (6 режимів).