Mi Mix - новий топовий флагман від Xiaomi

  • 26.10.2016
  • 1617

Mi Mix - це найновіший надпродуктивний смартфон від Xiaomi, який нещодавно було представлено компанією. Справжнісінький флагман майбутнього: великий 6.4 –дюймовий екран без рамки, максимальне начиння, ультразвуковий сканер відбитків пальців та неперевершений керамічний корпус.

Завдяки тому, що у Mi Mix немає рамок по контуру дисплея, смартфон оснащено досить компактним корпусом. Тип матеріалу – кераміка. Під екраном знаходиться ультразвуковий сканер відбитків пальців. На задній грані є 16 Мп камера. До речі, в топової версії Mi Mix Exclusive Edition, обрамлення камери та сканера відбитків пальців виконано з використанням золота 750 проби.

Серцем смартфона став чіпсет Qualcomm Snapdragon 821 з тактовою частотою 2.35 ГГц. Флеш складає 128 Гб в базовій версії та 256 Гб в топовій модифікації, а оперативна пам'ять доступна в об’ємі 4 та 6 Гб відповідно. Крім цього, у Mi Mix маю технологію бездротового високочастотного зв'язку малого радіусу дії, або NFC (Near Field Communication) для проведення транзакцій у платіжній системі Mi Pay, а також окремий Hi-Fi чіп AQSTIC для максимально якісного звучання навушників 1MORE.

Незрівнянний дизайн флагмана створив відомий дизайнер Філіп Старк.