Прості поради, які допоможуть вашому Mi-смартфону працювати довше від одного заряду

  • 26.10.2016
  • 4281

Оболонка MIUI 8 - це зручна, проста і водночас функціональна мобільна операційна система від Xiaomi. Вона має безліч функцій, які ми регулярно висвітлюємо на сторінках нашої спільноти. Сьогодні ми розповімо про те, як максимально збільшити час роботи вашого Mi-смартфону від одного заряду батареї. Далі ви знайдете 15 порад від Mi.ua.

1. Вимкніть Push-повідомлення від додатків, якими не користуєтесь

Додатки часто надсилають Push-повідомлення, що з одного боку зручно, а з іншого – цей процес садить акумулятори в наших Mi-смартфонах. Щоб ваш телефон працював довше, рекомендуємо вимкнути функцію сповіщення у тих додатках, якими ви користуєтесь рідко або не користуєтесь взагалі.

Звісно, ви можете залиши сповіщення SMS- повідомлень, соціальних мереж, пошти та інших важливих додатків, але пропонуємо вам вимкнути дану функцію в іграх, редакторах та решті подібних речей – це може позитивно вплинути на час роботи девайса.

Для цього треба зайти в Налаштування > Повідомлення > Програми та відключити зайве. Ось така проста порада.

2. Вимкніть GPS

Сучасні смартфони нічим не гірші від спеціальних GPS-навігаторів. Але, якщо GPS модуль постійно активний – зайві витрати заряду батареї вашого телефону неминучі.

Якщо вам не потрібно постійно використовувати навігатор, Google Maps та інші, вимкніть GPS в шторці MIUI 8, і ваш девайс протримається довше.

3. Увімкніть режим заощадження енергії в MIUI 8

Функція дозволить вашому смартфону більш раціонально використовувати заряд батареї. Знаходиться вона у вбудованому додатку "Безпека". У розділі "Батарея" можна активувати режим заощадження енергії, а також більш тонко налаштувати активність додатків в ручному режимі.

Залиште важливі програми, на кшталт повідомлень, месенджерів, робочої пошти та інших, щоб вони продовжували працювати і надсилати вам повідомлення про події.

4. Налаштуйте яскравість вашого дисплея

Ні для кого не секрет, що екрани сучасних смартфонів споживають багато енергії. У MIUI 8 за замовчуванням встановлено автоматичний режим регулювання яскравості. Спеціальний сенсор аналізує рівень навколишнього освітлення та самостійно підлаштовує яскравість екрану для максимального комфорту зору. Це безсумнівно зручно, але також значно витрачає заряд акумулятора.

Радимо вимкнути автоматичне регулювання яскравості та вручну налаштувати мінімальний комфортний для читання рівень підсвічування дисплея. Так вам вдасться значно подовжити роботу вашого смартфона.

5. Вимкніть вібрацію при натисканні

Деяким користувачам комфортно керувати смартфоном та відчувати вібрацію у якості зворотнього зв’язку. Але якщо наша мета максимально ефективно використовувати можливості батареї - цю функцію краще вимкнути в MIUI 8.

Для цього треба зайти в Налаштування > Звуки та вібрація > Вібрація під час дотику та вимкнути тумблер.

6. Налаштування Wi-Fi

Ще один витратний елемент будь-якого смартфона - це модуль прийому та передачі даних Wi-Fi. Тримайте Wi-Fi увімкненим лише тоді, коли це дійсно необхідно. Справа полягає в тому, що активний модуль постійно шукає доступні мережі та витрачає на це ресурси батареї. В налаштуваннях можна деактивувати можливість постійного сканування Wi-Fi.

7. Вимкніть синхронізацію

Ще одна дуже зручна фішка MIUI 8 - синхронізація фото, контактів, нотаток та іншої інформацію в хмарному сховищі Mi Cloud. Якщо у вас багато нових даних для завантаження у хмарний сервіс, то краще вимкнути автоматичну синхронізацію з Mi Cloud. Так вам вдасться значно подовжити час роботи Mi-смартфона.

8. Вібрація при Push-повідомленнях

Ще один нюанс пов'язаний з вібрацією, що допоможе зберегти заряд акумулятора. Коли у вас з'являється нове Push-повідомлення – екран загоряється, а телефон вібрує.

Щоб вимкнути дану функцію, зайдіть в Налаштування > Повідомлення і статус бар > Повідомлення додатків і залиште лише ті додатки, які на вашу думку необхідні. Решту вимкніть. Батарея протримається довше.

9. Вимкніть автоматичне оновлення додатків

Android смартфони сьогодні вміють оновлювати додатки самостійно, без участі користувача. Робиться це все при акивному Wi-Fi або 3G / LTE Інтернет-з'єднанні. Цей процес значно розряджає акумулятор, адже кілька додатків можуть одночасно завантажувати ємкісні оновлення, а потім ще й встановлювати їх, а заряд батареї буде зникати на очах.
Вимкніть цю можливість в Google Play та Mi App Store – ваш смартфон тепер буде "жити" довше.

10. Час активності дисплея

Якщо ви помітили, в MIUI підсвічування дисплея гасне через 1-2 хвилини в неактивному стані. Але ви можете скоротити час відключення до 30 або навіть 15 секунд в налаштуваннях екрану блокування.
Тепер можна заощадити заряд на кожному інтервалі роботи вашого Mi смартфона. Знову таки простий та зручний лайфхак.

11. Статичні шпалери замість динамічних

Робочі столи в MIUI підтримують як статичні шпалери, так і динамічні. Використовуючи стандартні або сторонні нерухомі шпалери для вашого смартфона, ви можете також економити достатньо ресурсів вашого акумулятора, що позитивно позначиться на автономності.

12. Поновіть систему до останньої версії ОС MIUI

Розробники MIUI покращують прошивку кожен день. Свіжа версія ПЗ гарантує не лише безпеку ваших персональних даних, а й правильну, злагоджену роботу всіх систем смартфона та батареї зокрема.

13. Активуйте режим польоту при поганому рівні сигналу

У вашому місті можуть бути місця, де якість зв'язку залишає бажати кращого, якщо ви довго перебуваєте в таких зонах слабкого покриття, активуйте режим польоту. Весь фокус у тому, що при слабкому сигналі смартфон витрачає багато заряду акумулятора на пошук мережі, а це в свою чергу негативно позначається на автономності.

14. Вимкніть 3G / LTE якщо не використовуєте Інтернет

З метою екстреної економії енергії можна вимкнути не лише все вище згадане, але й Інтернет. В налаштуваннях натисніть вимкнути мобільні дані (2G / 3G / LTE). Завдяки одному дотику до ярлика в шторці швидкого доступу, ваш смартфон протримається довше.

15. Вимкніть анімації системи

Ще одна дрібниця, яка допоможе зберегти заряд вашого смартфона це системні анімації. У MIUI практично кожна дія супроводжується анімацією: натискання на ярлик, згортання програм, робота в диспетчері завдань.
В налаштуваннях «Акумулятор» та «Продуктивність» вимкніть системні анімації. MIUI стане виглядати простіше без ефектів, але смартфон протримається довше від одного заряду.

Інші тематичні статті: