Порівняння RTINGS.com: Навушники Apple EarPods vs 1More Triple Driver In-Ear – говорять сухі цифри. 1More може пишатися!

Отже, на широко відомому сайті RTINGS.com було викладено порівняння двох топових навушників: Apple EarPods і представника екосистеми MiJia, гаджета 1More Triple Driver In-Ear.

1More Triple Driver In-Ear круті навушники

І, як ви вже, напевно, здогадалися, навушники екосистеми китайського бренду, за сумою всіх порівняльних характеристик, перевершили продукт компанії Apple, набрав сумарні 6.8 балів проти 6.1 у свого американського колеги.

При цьому 1More Triple Driver In-Ear виграв у Apple EarPods в таких ключових параметрах, як баси і шумоізоляція, але поступився в графі «комфорт».

1More Triple Driver In-Ear порівняння

Домінували навушники екосистеми MiJia і в універсальності використання. Тести експертів RTINGS.com показали, що гаджет 1More краще підійде і для дому, і для офісу і навіть для занять спортом.

1More Triple Driver In-Ear універсальні

Більш комфортними ж в носінні було визнано пристрій компанії Apple, як ми і писали трохи раніше.

1More Triple Driver In-Ear комфорт

Однак якщо говорити про стабільність навушників у вусі, тобто про зручність і надійність їх конструкції, що дозволяє «міцніше» триматися в вусі, 1More Triple Driver In-Ear знову вирвалися вперед.

1More Triple Driver In-Ear зручна конструкція

Що стосується звукових показників, а особливо басів, як уже було сказано вище, гаджет 1More показав себе просто прекрасно!

1More Triple Driver In-Ear чистий звук

1More Triple Driver In-Ear круті баси

1More Triple Driver In-Ear якісний звук

У параметрі «звукова сцена» навушники Apple здобули перемогу, однак, цього було мало, щоб зробити лідерську заявку.

1More Triple Driver In-Ear звукова сцена

Тим більше що прийшов час порівняння шумоізоляції, в якому круті 1More Triple Driver In-Ear знову продемонстрували свої найкращі якості.

1More Triple Driver In-Ear ізоляція шуму

У пристрою Apple виявився трохи більше крутий мікрофон.

1More Triple Driver In-Ear мікрофон

Але більш краща сумісність навушників 1More поставила знакову крапку в цій «битві титанів», закріпивши перемогу 1More Triple Driver In-Ear за підсумками комплексного порівняння численних параметрів і можливостей двох пристроїв.

1More Triple Driver In-Ear сумістність

Ну, що ж, залишається тільки привітати конструкторів компанії-партнера екосистеми MiJia за створення такого класного пристрою! Та, звісно ж, нас з вами за те, що ми можемо ним користуватися!

1More Triple Driver In-Ear високотехнологічність

Ура 1More Triple Driver In-Ear! Недарма вони першими в світі отримали сертифікацію THX в категорії «навушники з трьома драйверами».

Інші новини