Від Mi 1 до Mi 8 – всі рекламні плакати флагманів Xiaomi від 2011 до 2018 року

Лічені дні залишилися до презентації багатообіцяючого та надамбіційного флагмана Mi 8. Компанія Xiaomi вміє створювати інтригу, видаючи інформацію про смартфон по крупицях, щоб максимально зацікавити своїх фанатів.

І поки пристрасті напружені до межі, ми вирішили глибоко зітхнути, заспокоїтися і згадати якийсь цікавий історичний факт в розвитку китайського бренду, пов'язаний з флагманськими смартфонами компанії.

І ми згадали! Давайте подивимося на те перше, що користувач бачить, чекаючи виходу улюбленого гаджета! Так, ми говоримо про рекламні плакати!

Про ті самі рекламні плакати, які розробляли, щоб зацікавити прихильників бренду, щоб дати їм перше враження про модель, щоб затягнути їх в атмосферу екосистеми. І так, звісно ж, ми говоримо про рекламні плакати всіх топових смартфонів лінійки, починаючи від Mi 1 і закінчуючи майбутнім MI 8.

Тож почнемо!
  
MI 1, був презентований 16 серпня 2011 року. Його рекламний плакат лаконічний і стильний, відмінно передає дух екосистеми.

Mi 1

Mi 2, презентовано 16 серпня 2012 року, тобто в ту ж дату, що і перший смартфон лінійки, але роком пізніше.
Його плакат немов кричить про це. Він сповнений гордості й оптимізму і нібито говорить, «отримаєте гаджет в 2 рази крутіше»!

Mi 2

Mi 3, презентований 5 вересня 2013 року. Його плакат надзвичайно позитивний і екстравагантний.

Mi 3

Mi 4, презентований 22 липня 2014 року. Немов виправдовуючись перед фанами за торішню затримку з релізом, китайська компанія презентувала свій новий флагман вже в липні.

Його плакат максимально лаконічний і шалено стильний. У даній концепції, очевидно, розроблені багато нинішніх упаковки смартфонів Xiaomi.

Mi 4

Mi 5, презентований 24 лютого 2016 року. Розмита п'ятірка на плакаті відмінно підкреслює приємне здивування мільйонів користувачів, коли туманні чутки про цей топовий гаджет стали реальністю!

Mi 5

MI 6, презентований 19 квітня 2017. Високотехнологічний флагман, який вкотре довів, що Xiaomi вміє створювати фантастичні смартфони, повні інновацій і з відмінним співвідношенням ціна/якість.

Подивіться на його плакат. Він просто сочиться крутизною!

Mi 6

Mi 8, презентація 31 травня 2018 року. Дивлячись на цей класний «супергероїчний» рекламний плакат розумієш, скільки надій пов'язано у користувачів з усього світу з релізом цього потужного флагмана.

Mi 8

І ми впевнені, фахівці китайського бренду не підведуть очікувань цих людей!

Інші новини
Від Mi 1 до Mi 8 – всі рекламні плакати флагманів Xiaomi від 2011 до 2018 року
Від Mi 1 до Mi 8 – всі рекламні плакати флагманів Xiaomi від 2011 до 2018 року
  • 29.05.2018
  • 2254
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини