Redmi показала LCD-екран з вбудованим дактилоскопічний сканером

  • 11.03.2020
  • 465

Генеральний директор Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing) повідомив про те, що компанія готова до виходу на ринок смартфонів, оснащених LCD-дисплеями з вбудованим сенсором відбитків пальців.

Зараз дактилоскопічні сканери інтегруються тільки в екрани на органічних світлодіодах (OLED). Пов'язано це з особливостями світлопропускання: в LCD-панелях не вдається реалізувати традиційну технологію.
Як тепер заявив пан Вейбінг, фахівцям дослідницького підрозділу Redmi вдалося обійти це обмеження. В основі рішення лежить застосування спеціальної плівки, яка значно поліпшує пропускання інфрачервоного світла.
Відзначається, що технологія вже готова до масового впровадження. Перші апарати Redmi, оснащені LCD-дисплеями з інтегрованим дактилоскопічний сканером, повинні з'явитися найближчим часом.
Спостерігачі вважають, що запропоноване рішення може бути використано в смартфоні Redmi K30 Pro, анонс якого відбудеться в поточному місяці. Апарат отримає процесор Snapdragon 865, модем 5G для роботи в мобільних мережах п'ятого покоління, четверну камеру з 64-мегапіксельним основним сенсором, акумулятор ємністю 4700 мА/год з підтримкою швидкої 30-ватної підзарядки. Операційна система - Android 10 з інтерфейсом MIUI 11.

Інші новини
Redmi показала LCD-екран з вбудованим дактилоскопічний сканером
Redmi показала LCD-екран з вбудованим дактилоскопічний сканером
  • 11.03.2020
  • 466
Свіжі новини

Ви читаєте цю новину

Попередні новини
Останні відео