Xiaomi Redmi Note 9 отримає новий процесор від MediaTek

  • 12.03.2020
  • 618

Xiaomi Redmi Note 9 отримає новий процесор від MediaTek

 

Про один з найочікуваніших смартфонів цієї весни, Xiaomi Redmi Note 9, відомо вже досить багато. Але є одна деталь, яка не дає спокою багатьом шанувальникам китайського бренду - процесор нового смартфона. За останніми даними, пристрій отримає абсолютно новий процесор виробництва MediaTek.
Раніше передбачалося, що смартфон отримає чіпсет Qualcomm Snapdragon 720G, орієнтований на пристрої середнього цінового сегмента. Проте, в базі даних популярного бенчмарка Geekbench смартфон «засвітився» з процесором MT6769V / CZ. Спочатку повідомлялося, що дана маркування належить Helio G70, бюджетному чіпсету для ігрових пристроїв, але, згідно з останньою витоку, це абсолютно новий процесор під назвою Helio P75.
Джерелом інформації виступає Twitter-аккаунт @xiaomishka, який раніше виступав джерелом достовірної інформації про продукцію Xiaomi і її дочірніх брендів. І хоч це перша згадка назви Helio P75, Redmi Note 9 - не перше пристрій, який «засвітилося» в Geekbench з цим SoC. Вперше чіпсет з'явився в базі Geekbench ще у вересні минулого року в складі невідомого пристрою, що має 2 Гбайт ОЗУ і працює на Android 10. Радує той факт, що процесор показує більш високі результати, ніж Qualcomm Snapdragon 665, яким оснащений Redmi Note 8T.
Маркування чіпсета змушує засумніватися в тому, що перед нами не Helio G70. Однак цим процесором оснащений Realme C3, чіпсет якого ідентифікується як MT6769V / CB і має тактову частоту 1,7 ГГц. Чіп Redmi Note 9 має маркування MT6769V / CZ і підвищену на 100 МГц тактову частоту. Ймовірно, процесори будуть відрізнятися тільки тактовою частотою, як це було у випадку з Snapdragon 625 і 626.

 

Останні відео