Розумний настінний вимикач світла Xiaomi Aqara Smart Light Control Set – в системі Smart Home поповнення!

  • 02.03.2017
  • 3821

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set дизайн

Xiaomi продовжує нестримний інноваційний наступ на традиційні технології. Новий продукт компанії – Aqara Smart Light Control Set являє собою ніщо інше, як розумний настінний вимикач. Пристрій підтримує протокол зв'язку ZiGBee і є новим гаджетом системи Smart Home, який інтегрується в неї звичним способом – за допомогою «шлюзу» Mi Smart Home Multifunction Gateway 2.

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set система Smart Home

Ви тільки замислитесь на хвилину – ми купуємо собі розумні лампи, розумний одяг, розумні пристрої для підвищення власного комфорту, проте, продовжуємо вмикати і вимикати світло у ванній або, скажімо, в кімнаті, старим «ручним» способом. Настав час змінити це!
Xiaomi Aqara Smart Light Control Set складається з двох елементів: безпосередньо самого настінного вимикача з вбудованим модулем Wi-Fi та його переносного дубля з тим же вбудованим модулем Wi-Fi 2.4 ГГц.

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set конструкція

Перший елемент, само собою, монтується в стіну замість звичайного класичного вимикача. Другий же є пультом дистанційного керування та комутатором, що забезпечує зв'язок настінного вимикача з Mi Smart Home Multifunction Gateway 2 і, відповідно, зі смартфоном.

Непогана різноманітність, вірно? Немає під рукою смартфона – керуйте освітленням своєї кімнати, не сходячи з дивана, за допомогою спеціального «пульта» дистанційного керування. А ось якщо у вас під рукою смартфон – можливостей відкривається істотно більше!

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set можливості

Система Smart Home, в яку інтегрується Xiaomi Aqara Smart Light Control Set, відкриває перед користувачем можливості, які в принципі недоступні стандартним технологіям. За допомогою фірмового мобільного додатка Ви можете синхронізувати розумний настінний вимикач з іншими пристроями Xiaomi. Таким чином, можна запрограмувати, наприклад, вимкнення світла в кімнаті, при включенні Mi TV або ж навпаки – вмикання світла, при спрацьовуванні датчика руху.

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set комплект

Інженери компанії зробили все можливе, щоб розумний вимикач міг взаємодіяти з більшістю існуючих типів лампочок. На даний момент Xiaomi Aqara Smart Light Control Set може ефективно управляти лампочками, що знаходяться в діапазоні потужності 15-700W.

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set система

Користь даного розумного пристрою важко переоцінити. Фахівці Xiaomi вирішили змінити основу основ – сам принцип вмикання/вимикання світла в будинку! Цікаво, що вчені китайської компанії придумають наступним? Можливо, розумний водопровідний кран?

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set вимикач