Розумний настінний вимикач світла Xiaomi Aqara Smart Light Control Set – в системі Smart Home поповнення!

  • 02.03.2017
  • 1460

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set дизайн

Xiaomi продовжує нестримний інноваційний наступ на традиційні технології. Новий продукт компанії – Aqara Smart Light Control Set являє собою ніщо інше, як розумний настінний вимикач. Пристрій підтримує протокол зв'язку ZiGBee і є новим гаджетом системи Smart Home, який інтегрується в неї звичним способом – за допомогою «шлюзу» Mi Smart Home Multifunction Gateway 2.

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set система Smart Home

Ви тільки замислитесь на хвилину – ми купуємо собі розумні лампи, розумний одяг, розумні пристрої для підвищення власного комфорту, проте, продовжуємо вмикати і вимикати світло у ванній або, скажімо, в кімнаті, старим «ручним» способом. Настав час змінити це!
Xiaomi Aqara Smart Light Control Set складається з двох елементів: безпосередньо самого настінного вимикача з вбудованим модулем Wi-Fi та його переносного дубля з тим же вбудованим модулем Wi-Fi 2.4 ГГц.

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set конструкція

Перший елемент, само собою, монтується в стіну замість звичайного класичного вимикача. Другий же є пультом дистанційного керування та комутатором, що забезпечує зв'язок настінного вимикача з Mi Smart Home Multifunction Gateway 2 і, відповідно, зі смартфоном.

Непогана різноманітність, вірно? Немає під рукою смартфона – керуйте освітленням своєї кімнати, не сходячи з дивана, за допомогою спеціального «пульта» дистанційного керування. А ось якщо у вас під рукою смартфон – можливостей відкривається істотно більше!

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set можливості

Система Smart Home, в яку інтегрується Xiaomi Aqara Smart Light Control Set, відкриває перед користувачем можливості, які в принципі недоступні стандартним технологіям. За допомогою фірмового мобільного додатка Ви можете синхронізувати розумний настінний вимикач з іншими пристроями Xiaomi. Таким чином, можна запрограмувати, наприклад, вимкнення світла в кімнаті, при включенні Mi TV або ж навпаки – вмикання світла, при спрацьовуванні датчика руху.

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set комплект

Інженери компанії зробили все можливе, щоб розумний вимикач міг взаємодіяти з більшістю існуючих типів лампочок. На даний момент Xiaomi Aqara Smart Light Control Set може ефективно управляти лампочками, що знаходяться в діапазоні потужності 15-700W.

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set система

Користь даного розумного пристрою важко переоцінити. Фахівці Xiaomi вирішили змінити основу основ – сам принцип вмикання/вимикання світла в будинку! Цікаво, що вчені китайської компанії придумають наступним? Можливо, розумний водопровідний кран?

Xiaomi Aqara Smart Light Control Set вимикач

Останні відео

Очищувач повітря Mi Air Purifier 2C

21.10.2019

Портативний стартер для авто 70mai Jump Strarter

18.10.2019

MIUI 11 - Головні Особливості та Фішки

17.10.2019

Точилка для ножів HuoHou mini Knife Sharpener

16.10.2019

Redmi 8 - Бюджетник з Флагманською Камерою від Sony

11.10.2019

Фітнес рукавиці XQIAO Q850

10.10.2019

Redmi Note 8 - Чотирьохкамерник на 48 МП

09.10.2019

Mi MIX Alpha - 5G Смартфон

09.10.2019

Портативна бігова доріжка KingSmith K12 Walking Pad

05.10.2019

Розумний будильник ZMi Reason ONE

03.10.2019