WURO – бамбукові, натуральні, практичні!

  • 23.08.2017
  • 1213

Екологічно чисті антибактеріальні бамбукові серветки допоможуть вам в десятках різних життєвих ситуацій. Це не тонкі паперові хустки, які стають непридатними після одного використання! Ні – це щільні бамбукові серветки, які можна використовувати більш ніж один раз!

WURO бамбукові серветки

Вся справа в тому, що бамбукове волокно цих тришарових серветок відмінно випаровує та вбирає вологу, що дозволяє використовувати серветки по кілька разів! Крім того, бамбукове волокно досить міцне, що лише збільшує комфорт від використання серветок WURО.

WURO безпечні

WURO практичні

Використовуйте серветки в якості предмета особистої гігієни, витирайте ними волосся після миття, протирайте посуд, загортайте їжу для пікніка – сфера застосування WURO надзвичайно широка і тільки вам вирішувати, як саме використовувати цей виріб з бамбукового волокна.

WURO надійні

WURO щільні

WURO антибактеріальні

Високу якість бамбукових серветок було підтверджено авторитетними міжнародними організаціями, такими як FDA (США) і АР (Європейський Союз).
Антибактеріальні та екологічні, приємні та щільні, практичні та багатофункціональні – все це натуральні бамбукові серветки WURO.

WURO набір бамбукових серветок