QiCycle представила горний велосипед QiCycle Mountain Bike

  • 21.08.2017
  • 1434

Партнер компанії Xiaomi Qicycle випустила гірський велосипед Qicycle Mountain Bike. Чудова новина для тих, хто планує провести залишок літа і початок осені в горах.

Хоч велосипед і не може похвалитися своїми «розумними» можливостями або дисплеєм бортового комп'ютера, все ж, він готовий вам запропонувати дещо вельми цікаве! Давайте подивимося.

Сам бортовий комп'ютер без дисплея вбудований в кермову колонку велосипеда і має модуль GPS/AGPS, модем і акумулятор на 2600 мАг.

GPS-модуль дозволяє відстежувати пересування і розташування через потрійне позиціонування: LBS, GPS і AGPS. Щоб скористатися цією функцією, необхідно вставити SIM-карту. Ви також можете задати відстань до велосипеда, віддалившись на яку, ви отримаєте сповіщання.

Акумулятор велосипеда приваблює тим, що може заряджатися як через USB, так і через звичайний павербанк Xiaomi, наприклад.

За словами виробника заряду вистачає на 15 днів двогодинної їзди.

За рахунок того, що рама велосипеда зроблена з алюмінію, велосипед є дуже легким - його вага становить лише 13.6 кг. Варто сказати, що їзда на цьому велосипеді передбачає максимальну вагу користувача до 100 кг. Довжина рами складає 1040 мм, а повні габарити - 1650×235×785 мм.

Qicycle Mountain Bike використовує колеса 27.5" і обладнаний 11-ступінчастою системою передач від знаменитої японської компанії Shimano на кермі. Велосипед також має потужний гідравлічний амортизатор з низьким рівнем шуму і дисковими гідравлічними гальмами Shimano.

Останні відео