Xiaomi інвестувала $ 68 млн у розробника ПЗ Kingsoft

  • 20.01.2015
  • 904

Xiaomi став власником частки розробника програмного забезпечення Kingsoft. Про це пише видання The Wall Street Journal.

Відомо, що Tencent Holdings продала Xiaomi близько 35,3 млн належних їй акцій Kingsoft, що відповідає 3% від загального їх числа. При цьому Xiaomi придбала дані акції зі знижкою в 5,7% в порівнянні з їх біржовою вартістю. Закриття угоди заплановано на кінець січня поточного року.

Відзначимо, що генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь поєднує свою посаду з управлінням  в Kingsoft, де раніше був її головою. Цзюнь володіє 29,9% акцій цієї компанії.

Проведене інвестування стало для Xiaomi одним з перших після залучення $ 1,1 млрд від інвесторів, коли компанія була оцінена в $ 46 млрд.

Крім цього, на початку поточного року з'явилася інформація, що Марк Цукерберг і Лей Цзюнь вели переговори з питання інвестування з боку Facebook,  в китайського виробника смартфонів Xiaomi. Однак після ділової вечері Цукерберга з Цзюнєм в Пекіні в жовтні минулого року, нічого конкретного не було зроблено.

На сьогоднішній день китайський виробник Xiaomi показує значні успіхи. У 2014 році він продав понад 61 млн смартфонів, що принесло йому виручку в $ 11,97млрд. Частка ринку, що припадає на Xiaomi, становить 5,6%.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua