Очищувач повітря Xiaomi Mi Home (Mijia) X

Професійний контроль забруднення повітря

Згідно з численними дослідженнями якості повітря всередині приміщень, леткі органічні сполуки (ЛОС) присутні в більш високих концентраціях, ніж на відкритому повітрі. Формальдегід відноситься до сімейства ЛОС.

Очищувач повітря Mijia AC-M11-SC оснащений датчиком летючих органічних сполук, який здатний професійно визначати забруднення в будинку. Цей датчик створений швейцарським брендом.

Кольоровий РК-дисплей

Mijia AC-M11-SC має кольоровий РК-екран з регулюванням яскравості, на якому відображається повний рівень якості повітря AQ, рівень забруднення VOC і PM2.5, крива зміни, температура і вологість у приміщенні. Всі ці дані дозволяють повністю оцінити якість повітря у вашому домі.

Висока фільтруюча здатність

Очищувач повітря здатний фільтрувати формальдегід CADR в повітрі зі швидкістю 300 м³/год і CADR TVOC зі швидкістю 110 м³/год. Дихайте свіжим повітрям і дбайте про свою сім'ю!

Фільтрація активованим вугіллям

Високоякісний активоване вугілля має розвинену пористу структуру і тому може міцно поглинати формальдегід, летючі органічні сполуки та інші забруднювачі повітря. Як тільки активний розчин просочений, активні молекули в порах вуглецю можуть поступово видалити частину абсорбованого формальдегіду.

5-ступінчаста фільтрація

Високоточний 5-ступінчастий фільтр дозволяє дезодорувати і видаляти альдегіди, бактерії і віруси:

1-й рівень: миється первинний фільтр затримує сміття, волосся.
2-й рівень: антивірусне покриття має рівень захисту від вірусів більш 99.99%.
3-й рівень: антибактеріальне покриття має антибактеріальну здатність більш 99.99%.
4-й рівень: HEPA-фільтр якості H13 дозволяє фільтрувати 99.98% забруднюючих речовин.
5-й рівень: просочений активоване вугілля абсорбує летючі органічні сполуки і видаляє формальдегід.

Противірусне покриття

Подвійне антибактеріальну та противірусне покриття ефективно інактивує віруси і бактерії, пригнічуючи ріст бактерій. Допомагає створити здорове дихання в домашніх умовах.

Висока продуктивність

Очищувач повітря Mijia AC-M11-SC виробляє 6660 літрів чистого повітря в хвилину з можливістю регулювання кута виходу повітря. Цикл очищення у всьому приміщенні або в певній галузі можна легко налаштувати.

Очищення від наночастинок

HEPA-фільтр якості H13 повністю фільтрує PM2.5, аерозолі та інші вдихувані нанорозмірні забруднювачі. Відфільтрований повітряний потік становить 400 м³ / год твердих частинок CADR, а область застосування - 48 м².

Низький рівень шуму

Гучність Mijia AC-M11-SC в режимі очікування складає всього 30.7 дБ.

Віддалене управління

Очищувач сумісний з додатком Mi Home, що дозволяє керувати ним віддалено з вашого смартфона і підтримує голосове управління Xiao AI.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Очищувач повітря
Бренд: MiJia
Модель: AC-M11-SC
Застосовна площа приміщення: 28-48 м²
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна частота: 50/60 Гц
Номінальна потужність: 41 Вт
Шум: ≦ 64 дБ (A)
Розмір: 480 x 180 x 470 мм
Вага: 8.5 кг