Осушувач повітря Xiaomi Deerma White DEM-CS10M

Корисний пристрій для контролю рівня вологості в приміщенні

Компактний осушувач повітря Deerma DEM-CS10M - це дуже корисна річ для приміщень перенасичених вологою, яка подбає про збереження вашої побутової техніки від утворення цвілі та іржі.

Відгуки користувачів
Богдан, 08.08.2019
Доброго дня. Підкажіть: 1. Чи можна використовувати у ванній кімнаті? 2. Чи пристрій завжди має бути увімкнений в мережу, чи є акумулятор? 3. Чи варто замінювати "кульки"?
Адміністрація MIOT.UA 08.08.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Богдан, 1 - так, 2 - працює від мережі, 3 - ні.
Всі відгуки

Стане в нагоді в кожному будинку

Осушувач повітря від компанії Deerma - пристрій, який варто помістити в кожному будинку. Він допомагає запобігти високій вологості повітря, перешкоджає росту бактерій, які викликають цвіль.

Осушувач повітря DEERMA White DEM-CS10M крупним планом

Компактні габарити

Настільний осушувач повітря Deerma дуже компактний. Він має довгасту циліндричну конструкцію зі спеціальними отворами. Висота пристрою всього 206 мм, а діаметр - 75 мм. Завдяки настільки компактним габаритам, його досить легко розмістити практично в будь-якому куточку вашого будинку: шафі, вбиральні, кухні, комори, офісі.

Осушувач повітря DEERMA White DEM-CS10M в різних ракурсах

Ефективне вологопоглинання

В якості основного осушуючого реагенту виступають маленькі полімерні водовбирні кульки, мікропори на поверхні яких і притягують молекули води. При надлишкової концентрації вологи в приміщенні (коли повітря стає надто вологим), кульки «вбирають» надлишковий пар і не допускають процес зворотного осмосу.

Висока адсорбуюча здатність кульок, вражає, вони можуть утримувати до 150 мл води, зберігаючи навколишній простір сухим і комфортним.

Осушувач повітря DEERMA White DEM-CS10M гранули

Площа покриття до 385 см²

У порівнянні з традиційним вологопоглинаючими пристроями, які забезпечують осушення невеликій площі (до 150 см), осушувач Deerma DEM-CS10M має набагато більшу площу покриття - 385 см².

Осушувач повітря DEERMA White DEM-CS10M компактне розміщення на полиці

Без вмісту токсичних речовин

Гігроскопічні частки не мають запаху, не містять токсичних речовин і широко використовуються для поглинання вологи в текстильній та харчовій промисловості.

Осушувач повітря DEERMA White DEM-CS10M в кімнаті

Сушка гранул позисторними нагрівачами

Через певний період часу гігроскопічні кульки змінять колір з помаранчевого на зелений/сірий. Це означає, що їх здатність до поглинання вологи знизилася, через надлишок вологи, яку вони ввібрали. Тому необхідно підключити пристрій до джерела живлення та активувати систему нагріву.

Осушувач повітря DEERMA White DEM-CS10M насичення вологою

В осушувачі Deerma використовуються керамічний термостат, який складається з трьох позисторних нагрівачів, що мають вигляд пластини і мають гарну теплопровідність. Рівномірний та швидкий нагрів полімерних гранул (без видимого інфрачервоного випромінювання та відкритого вогню), дозволяє швидко і ефективно «видалити» з них вологу та повернути їм абсорбуючі властивості.

Зверніть увагу! Після сушіння частинок вологопоглинача, необхідно відключити пристрій від джерела живлення. Також, не рекомендується занадто часто просушувати гранули осушувача. Рекомендований період просушування гранул - через кожні 2-3 тижні активного використання Deerma DEM-CS10M.

Осушувач повітря DEERMA White DEM-CS10M елементи конструкції

600 грам вологовбирних гранул

Осушувач повітря Deerma вміщує 600 г вологовбирних гранул, для просушки яких знадобиться приблизно 12-15 годин часу.

Осушувач повітря DEERMA White DEM-CS10M в ящику

Тип: Осушувач повітря
Бренд: Deerma
Модель: DEM-CS10M
Потужність: 20 Вт
Матеріал: ABS - пластик
Номінальна напруга - частота: 220 В - 50 Гц
Розмір: 75 х 75 х 206 мм
Колір: Білий
Відгуки користувачів
Богдан, 08.08.2019
Доброго дня. Підкажіть: 1. Чи можна використовувати у ванній кімнаті? 2. Чи пристрій завжди має бути увімкнений в мережу, чи є акумулятор? 3. Чи варто замінювати "кульки"?
Адміністрація MIOT.UA 08.08.2019
Дякуємо за Вашу зацікавленість до MiOT. Богдан, 1 - так, 2 - працює від мережі, 3 - ні.
Додати коментар
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати