Портативний масажер для шиї Xiaomi PGG D18A Grey

Компактний масажер для шиї

Портативний масажер для шиї PGG D18A виготовлений з легкого полікарбонату і силіконового матеріалу, а важить він всього 72 г.

Розмір PGG D18 в складеному вигляді всього 35 мм. Згідно з лабораторними вимірами, цей масажер здатний витримати більше 10 000 вигинів.

Складіть його і покладіть в сумку для зберігання. Він пилонепроникний і не займає багато місця. Ви можете в будь-який час помасажувати свою шию, щоб зняти з неї втому.

Технологія низькочастотних імпульсів вирішує проблеми м'язової втоми

Використовуючи низкочастотную імпульсну технологію, масажер глибоко масажує м'язи, допомагаючи зняти напругу та больові відчуття.

Гарячий компрес з постійною температурою 42 °C

Електродні прокладки масажера швидко нагріваються до постійної температури 42 °C, щоб допомогти пом'якшити ригідність м'язів шиї та сприяти регіонарному кровообігу.

Імітація 5 видів масажних технік

Націлений на різні точки акупунктури людського тіла, PGG D18 імітує 5 видів реальних масажних технік.

Ефект масажу залежить від техніки та сили. Залежно від фізичної сили кожної людини, передбачено 15 варіантів силових передач.

Призначений для комфортного носіння

Відповідно до ергономічного принципу захисні огородження по обидва боки додатково оптимізовані, а обтічні гладкі імпульсні електродні подушечки створюють відчуття прилягання до шиї. Нижня частина виробу виконана із силіконового матеріалу, який зручно розміщується на шиї, не стискаючи її.

6 днів автономної роботи

Масажер має вбудований акумулятор на 450 мАг, заряду якого вистачить на 6 днів автономної роботи пристрою, за умови використання не більше 15 хвилин в день.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Массажер
Бренд: PGG
Модель: D18A
Матеріал: Полікарбонат, силікон
Номінальна напруга: 5 В
Номінальна потужність: 5 Вт
Акумулятор: Літієвий (450 мАг)
Розмір: 103 x 137 x 35 мм
Вага: 72 г
Колір: Сірий
Додатково: Будь ласка, використовуйте відповідно до інформації зазначеної в керівництві.