Ремінь шкіряний Xiaomi QIMIAN Italian Business Belt Q1 Black/Brown

Італійський двосторонній шкіряний пояс стане справжнім виходом для абсолютно різних життєвих ситуацій. Виберіть чорну або коричневу сторону під ваш сьогоднішній гардероб, а також більше не замислюйтесь про розмір пояса, оскільки його довжина універсальна!

Налаштовувана довжина ременя

При купівлі ременя вам більше не потрібно вибирати його довжину - тепер ви зможете зробити це вдома, в комфортних умовах. Просто обріжте кінець ременя під розміри своєї талії.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ремінь шкіряний QIMIAN Italian Business Belt

Італійський двосторонній шкіряний пояс стане справжнім виходом для абсолютно різних життєвих ситуацій. Виберіть чорну або коричневу сторону під ваш сьогоднішній гардероб, а також більше не замислюйтесь про розмір пояса, оскільки його довжина універсальна!

QIMIAN-Italian-Business-Belt-Q1-Black120cm-B3501

Два пояси за ціною одного

Коричнева і чорна боку пояса

Дуже важливою відмінною особливістю поясу є його двокольоровість - в залежності від того, який гардероб ви сьогодні вирішили для себе підібрати, ви можете вибрати потрібний вам колір - для ділових зустрічей і класичного одягу - чорний пояс під чорні туфлі, а для зустрічей з друзями, прогулянок по місту - коричневу сторону пояса, яка підкреслить ваш смак і вміння одягатися.

QIMIAN-Italian-Business-Belt-Q1-Black120cm-B3501

Мінімалістична елегантна пряжка

Зручна засувка для зміни сторони ременя

Пряжка ременя має підкреслено простий і мінімалістичний дизайн, при цьому вона є досить складним механізмом. Механізм пряжки передбачає надійну фіксацію краю ременя, а також легку можливість зміни положення ременя, щоб змінювати його з чорної на коричневу сторону, і назад. Колір пряжки підходить до обох сторін двокольорового ременя.

QIMIAN-Italian-Business-Belt-Q1-Black120cm-B3501

Натуральна італійська шкіра

Найкраща шкіра для елегантного ременя

Пояс пошитий з натуральної шкіри, обробленої за рецептом люксового італійського виробника CHIORINO. Товщина шкіри кожної сторони поясу становить 1.6-1.8 мм, а загальна товщина досягає 4 мм, Чорна сторона має класичний стриманий колір і оформлення, у коричневої ж сторони чітко виділяється світла нитка прошивки, що допомагає виділити пояс на загальному тлі одягу.

QIMIAN-Italian-Business-Belt-Q1-Black120cm-B3501

Захист від тріщин на шкірі

Шкіра, стійка до подряпин і пошкоджень

Спеціальна обробка заготовок для шкіряних ременів, поєднання методів прошивки і технології полірування роблять шкіру гладкою і досконалою, в той же час вона володіє чудовою стійкістю до появи подряпин і зморшок.

QIMIAN-Italian-Business-Belt-Q1-Black120cm-B3501

Настроюється довжина ременя

Виберіть потрібну для себе довжину ременя

При покупці ременя вам більше не потрібно вибирати його довжину - тепер ви зможете зробити це вдома, в комфортних умовах. Після покупки ременя застебніть його (зазвичай на третій отвір від початку ременя), після чого визначте зайву довжину ременя. Відріжте зайву частину, і зафіксуйте після обрізання кінець у фіксаторі пряжки.

QIMIAN-Italian-Business-Belt-Q1-Black120cm-B3501QIMIAN-Italian-Business-Belt-Q1-Black120cm-B3501

Назва моделі:  QIMIAN Italian Business Belt Q1 Black120 см B3501
Бренд: QIMIAN
Тип: Двосторонній ремінь
Матеріал: Передня частина коров'яча шкіра (Італія Split Leather)
Задня частина коров'яча шкіра Cowhide (Італія Split Leather)
Товщина: 3.6 мм
Розмір: Регульований
Довжина ременя: 120 см
Ширина ременя: 35 мм
Колір: Чорний, коричневий