Ролики Xiaomi Segway Drift W1

  • Білий
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Ролики Segway Drift W1 являють собою платформи з вбудованим колесом в кожній з них. Пересування здійснюється нахилами тіла, як на гіроскутері, причому ролики мають відмінну стійкість і поліпшені можливості управління.

Ідеальні для молоді

Вони обладнані системою самобалансировки, а також підсвічуванням для їзди в темний час доби. Це ідеальне рішення для юних гаджетоманів, які хочуть виділятися з натовпу і створювати нові тренди.

Рухайтеся по світу легко

Ковзани забезпечують переміщення по рівній поверхні з швидкістю до 12 км/год, при цьому вони можуть долати гірку до 10°.

Зручні для перенесення

Ковзани компактні і легкі, з еластичними ременями внизу, ви можете переносити пару в одній руці, куди б ви не відправилися. Маса ковзанів складає всього 7 кг, що значно менше маси гіроскутера.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ролики Segway Drift W1

Ролики Segway Drift W1 являють собою платформи з вбудованим колесом в кожній з них. Пересування здійснюється нахилами тіла, як на гіроскутері, причому ролики мають відмінну стійкість і поліпшені можливості управління.

roller-scates-segway-drift-w1

Танці та трюки

Використовувати ролики щоб розважатися і веселитися

Segway Drift W1 - це новий модний спосіб рухатися і отримувати задоволення так, як ніколи раніше. Знайди сміливість вийти з електронними роликовими ковзанами, освоювати які стильно, круто і весело. Ковзання, обертання, танці або виконання трюків - можливості використання Segway Drift W1 безмежні.

roller-scates-segway-drift-w1

Надійна стабілізація

Ролики надійно утримують наїзника

У Segway Drift W1 застосована система самобалансування, заснована на більш ніж 800 патентах, тому гіроковзани мають безпрецедентні технологічні переваги. Філософія Segway - безпека понад усе. Саме тому нові Segway Drift W1 отримали велику кількість міжнародних сертифікатів якості, як UL і CE.

roller-scates-segway-drift-w1

Міцність і надійність

Міцна рама для довговічності

Ковзани виготовлені з алюмінієвого сплаву, міцні і довговічні, що забезпечує максимальну вага користувача до 100 кг. Гумові бампери товщиною 10 мм забезпечують максимальний захист від удару. Високоякісні матеріали включають спеціальні накладки для надійного зчеплення з взуттям і дозволяють відчути абсолютний комфорт під час руху.

roller-scates-segway-drift-w1

Плавний і швидкий рух

Рухайтеся по світу легко

Ковзани забезпечують переміщення по рівній поверхні зі швидкістю до 12 км/год, при цьому ви можете насолоджуватися радістю і хвилюванням, плавно рухаючись по дорозі. Крім того, гіроковзани можуть долати гірку до 10°, що дозволяє їх використовувати навіть в таких горбистих містах як Лос-Анжелес чи Київ. Високоякісна літієва батарея дозволяє використовувати ковзани до 45 хвилин.

segway-drift-w1

Безпека вночі

Ролики підсвічуються для позначення їздця

Завдяки стильній фарі і заднім ліхтарям ковзани привабливі, а також покращують видимість і безпеку в нічний час. Потужна фара і задні ліхтарі з 3 режимами освітлення відповідають вашому стилю і покращують видимість вночі.

segway-drift-w1roller-scates-segway-drift-w1

Назва: Ролики Segway Drift W1
Бренд: Segway
Максимальна швидкість: До 12 км/год
Час роботи: До 45 хвилин
Максимальний ухил: До 10°
Маса їздця: До 100 кг
Водостійкість: IP54
Водостійкість батареї: IPX6
Потужність акумулятора: 44.4 Вт•ч
Потужність: 37.5 Вт
Час зарядки: 3 години
Номінальна напруга: DC 22.2
Макс. зарядна напруга: DC 25.2 V
Вихідний струм: 1.5 A
Вихідна потужність: 37.5 Вт
Момент затягування:  Макс. 6Nm (одне колесо)
Розміри: 29x16.2x12 см (один коник)
Маса: 3.5 кг (один коник)
Колір: Білий

Завантаження…