Розумна IP-камера Xiaomi Xiaobai iMi 1080p White

Стильний дизайн і зручна установка

Розумна IP-камера Xiaobai iMi 1080p White має круглу основу, яку можна закріпити за допомогою міцного двостороннього скотча в будь-якому зручному куточку кімнати.

Xiaobai iMi з кутом огляду 110 градусів і якістю зйомки 1080p HD, і в поєднанні з технологією корекції спотворення зображення, відновлює первинний вигляд зйомки, а зображення стає близьким до оригіналу.

Камерою можна вручну управляти, обертати її вгору і вниз, вліво та вправо, а також в будь-який час налаштовувати під найкращий кут для огляду.

Двосторонній голосовий зв'язок

Відкрийте робочий інтерфейс «Mijia APP» та натисніть і утримуйте кнопку виклику, щоб почати двосторонній зв'язок.

Підтримка спільного використання декількох облікових записів, віддалена перевірка екрану через смартфон, планшети та інші пристрої, а також підтримка до 4 пристроїв для одночасного перегляду в інтернеті, все це передбачено в Xiaobai iMi 1080p.

Автоматичний запис тривожного відео

Камера здатна автоматично записувати тривожне відео та відправляти інформацію на смартфон, коли виявляє сторонні руху; в поєднанні із застосуванням технології Al в області глибокого навчання алгоритм був оптимізований. Це мінімізує ймовірність відправки помилкової тривоги на смартфон власника.

Функція нічного бачення

Дана версія розумної камери Xiaobai використовує 6 інфрачервоних світлодіодів з довжиною хвилі 850 нм, а максимальна видима відстань в нічний час може досягати 10 метрів, що забезпечує хорошу видимість незалежно від часу доби.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: IP-камера
Бренд: iMi
Роздільна здатність: 1080P
Кут огляду: 110°
Фокусна відстань: 3.2 мм
Інфрачервоне підсвічування: 6 світлодіодів
Динамік: Є
Мікрофон: Є
Датчик руху: Є
Підтримка Wi-Fi: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 ГГц
Споживана потужність: 5В ⎓ 1А
Робоча температура: -10 °C ~ 50 °C
Підтримка карт пам'яті Micro SD: До 64 ГБ
Підтримувані системи: Android 4.4 або iOS9.0 і вище
Розмір: 102 х 66 х 62 мм
Вага: 64.8 г
Колір: Білий