Розумна кришка для унітазу Xiaomi TINYMU Smart Toilet Seat Pro White

  • Білий
  • 24 місяця

Попередня вологість і антиадгезій

Кожен раз, коли кришка TINYMU Smart Toilet Seat Pro відкривається, попереднє змочування у вигляді водяної димки включається автоматично. Для цього в кришці для унітазу передбачена внутрішня ємність об'ємом 20 мл.

Функція обігріву

Сидіння унітазу нагрівається завдяки використанню керамічного нагрівального елементу. Чотири температурні режими можуть бути пристосовані залежно від сезону та особистих уподобань. Всякий раз, коли ви сідаєте, ви будете оточені теплом. Навіть коли ви сидите в туалеті в холодну погоду, ви будете почувати себе більш комфортно.

Інтимна гігієна

Кришка-біде TINYMU вирішує проблему інтимної гігієни. Функція ополіскування з попередньо нагрітою водою – це хороший варіант для інтимної гігієни. Навіть вода з температурою 5 °C може бути нагріта до 35 °C всього за 1 секунду, що забезпечить вам і вашій родині турботу в холодну зиму. Після ополіскування ви зможете скористатися режимом сушіння теплим повітрям, який ви також можете активувати за допомогою ПДУ.

Вісім режимів очищення

TINYMU Smart Toilet Seat Pro має 8 режимів очищення, одну з яких ви можете активувати за допомогою пульта дистанційного управління.

Функція дезодорації

Сидячи на кришці для унітазу TINYMU, ви можете запустити функцію дезодорації: активоване вугілля об'єднується з дезодорантом каталізатора, а потім вентилятор використовується для того, щоб повітря було свіжим, коли ви користуєтеся туалетом.

Адаптивна конструкція

Кришка для унітазу TINYMU Smart Toilet Seat Pro сумісна з 95% унітазів, представлених на ринку. Надвисоке R-образне кутове виконання відповідає класичній моделі унітазу Kohler 3384.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна кришка для унітазу
Бренд: TINYMU
Модель: J570-FRQKC-WMT01
Номінальна потужність: 1080 Вт
Максимальна потужність: 1450 Вт
Номінальна напруга: 220 В ~
Номінальна частота: 50 Гц
Діапазон тиску води на вході: Мінімально необхідний тиск води 0.07 МПа (при подачі), максимальний тиск води 0.75 МПа (в стані спокою)
Водонепроникний рівень: IPX4 (захист від бризок води)
Температура теплої води: 4 передачі (при кімнатній температурі до 39 °C: ± 2 °C)
Температура теплого повітря: 4 передачі (максимум 50 ° С ± 5 ° С при нормальній температурі)
Температура сидіння: 4 передачі (нормальна температура до 39 ° С ± 2 ° С)
Розмір: