Розумна валіза Xiaomi COWAROBOT 20" White

Розумна валіза COWAROBOT розширює можливості валізи за допомогою штучного інтелекту, так що вам більше не потрібно носити важкий багаж в руках.

Розумний та місткий

Він не тільки місткий (загальний об'єм 31 літр), а й обладнаний TSA-замком, камерою, акумулятором, а також інтелектуальним алгоритмом AI, завдяки якому валіза буде сама слідувати за вами.

Ця відмінна перевага валізи COWAROBOT, буде особливо корисна для вагітних жінок, матерів з дітьми, людей похилого віку та користувачів з обмеженими можливостями.

Візуальне розпізнавання власника

На додаток до необхідних функцій, таким як функція камери, дистанційне управління через додаток, автоматичне відстеження та запобігання перешкод, розумна валіза COWAROBOT здатна візуально розпізнавати власника і автоматично адаптуватися до особливостей та швидкості пересування користувача.

Перед використанням розумного функціоналу власник валізи завантажує фотографію обличчя в додаток для аутентифікації. Після завантаження валіза перевірить відповідність обличчя користувача завантаженій фотографії за допомогою камери.

Цей функціонал не тільки може по-справжньому звільнити руки користувача, але і ефективно уникнути перешкод і втручання пішоходів.

Світлодіодні підказки

У валізі встановлена ​​індикація показує статус роботи виробу. Яскраве фіолетове світло означає, що він перезавантажується, синє світло з'явиться в нормальному стані після включення і червоне світло блимає, коли акумулятор заряджений.

Зйомка вашої подорожі

На додаток до ідентифікації власника і автоматичного відстеження камера розумної валізи COWAROBOT може чітко записувати ваше подорож. Ви також можете синхронізувати завантаження знятого валізою відео в додаток, зберегти його в будь-який час та поділитися ним з друзями.

20 кілометрів автономної роботи. Функція павербанка.

У COWAROBOT є зовнішнє знімнє джерело живлення, літієва батарея ємністю 6400 мАг, яка може працювати до 20 кілометрів при повній зарядці, і поставляється з інтерфейсом USB для зарядки вашого смартфона.

Двигун BLDC з передовим алгоритмом управління

Розумна валіза COWAROBOT обладнана приводним двигуном BLDC з високоточним інкрементним енкодером. Передові алгоритми управління приводом двигуна, дозволяють точно контролювати вихідну потужність, підтримуючи достатнє зчеплення та плавне переміщення через вибоїни.

Спеціальне колесо пройшло десятки тисяч випробувань і сотні конструктивних змін, адаптованих до різних дорожніх умов.

Міцна конструкція

Корпус валізи COWAROBOT виготовлений з водонепроникного і ударостійкого полікарбонату з міцної повністю алюмінієвої рамною структурою та багатокутною алюмінієвої трубчастої ручкою, яка робить виріб стійким до деформацій.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумна валіза
Бренд: COWAROBOT
Об'єм: 31 л
Матеріал корпусу: Полікарбонат
Ємність акумулятора: 6400 мАг, 92 Втг
Вага акумулятора: 500 г
Тривалість роботи в режимі очікування: 24-48 годин
Тривалість роботи: 5 годин
Розмір: 555 x 384 x 220.5 мм (20")
Вага: 4.5 кг