Розумний меблевий замок Xiaomi Yeelock Cabinet Lock (ZNGS01YSB)

Захист особистих речей і документів

Розумний замок Yeelock ZNGS01YSB з простою установкою і високою безпекою краще захистить ваш особистий простір, будь то важливі документи в ящику в офісі або особисті речі, що зберігаються вдома.

Турбота про дітей

Для сімей з маленькими дітьми, з активним і цікавим характером, діти часто люблять відкривати і обшукувати шафки. Розумний замок Yeelock захистить ваші документи та особисті речі, ізолюючи вашу дитину від небезпечних предметів, таких як ліки, або гострі предметів, такі як ножиці.

Проста установка за допомогою скотча 3М

Установка замка Yeelock досить проста. За допомогою скотча 3М, який володіє високою адгезійною здатністю, ви зможете закріпити замок надовго. Скотч 3М також сумісний з багатьма матеріалами, що дозволяє гнучко використовувати його з різними пристроями.

Управління зі смартфона

Для звичайних замків ви можете втратити ключ через його занадто маленький розмір. Тепер ця проблема буде вирішена за допомогою Yeelock ZNGS01YSB, так як він підтримує синхронізацію зі смартфоном по Bluetooth. Тепер ваш смартфон стане ключем до розумного замку.

Дистанційне розблокування

За допомогою програми віддаленої довіри, навіть якщо ви перебуваєте у відрядженні або у відпустці, в той час як вашим колегам потрібно терміново використовувати документи, ви все одно можете авторизуватися віддалено через додаток Wechat.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний меблевий замок
Бренд: Yeelock
Модель: ZNGS01YSB
Матеріал: АБС-пластик + полікарбонат (PP)
Bluetooth з'єднання: Bluetooth 4.0 BLE
Відстань розблокування: ≤10 м
Швидкість розблокування: 1-2 секунди
Живлення: Живиться від двох батарей типу АА
Вага: 140 г

Завантаження…