Розумний замок Xiaomi Mi Smart Door Lock Lite (MJZNMSQ01YD)

5 різноманітних способів розблокування

У порівнянні з іншими типами інтелектуальних дверних замків, представлених на ринку, версія Mi Smart Door Lock Lite (MJZNMSQ01YD) оснащена 5 способами відкривання дверей, включаючи: розблокування за допомогою відбитків пальців, паролем, за допомогою з'єднання Bluetooth, з тимчасовим паролем і аварійне розблокування.

Висока швидкість розпізнавання

Розумний дверний замок Mi (MJZNMSQ01YD) оснащений технологією розпізнавання відбитків пальців нового покоління з високою швидкістю розпізнавання до 97.4%. Користувачам потрібно тільки встановити відбиток пальця на ручці замка, замок розпізнає його правильно та швидко відкриє двері.

Унікальний пароль. Суворі стандарти безпеки.

З новою функцією розблокування за допомогою тимчасового пароля дверний замок підтримує відправку віддаленого пароля для відкриття дверей. Зокрема, коли ваші родичі або друзі відвідують, або няні приходять до вас додому, ви можете відкрити двері на відстані.

Незважаючи на різноманітність способів розблокування, замок Mi як і раніше забезпечує високу безпеку. Зокрема, виробник оснастив його 4 технологіями безпеки, допомагаючи захистити більш всебічно.

Завдяки функції віддаленої розблокування, висланий пароль використовується тільки один раз.

Чіп шифрування. Ефективний захист від злому.

Крім того, дверний замок інтегрований з чіпом шифрування для кращої аутентифікації та захисту даних. Виробник також покращує конструкцію, щоб уникнути електромагнітних завад, тим самим уникаючи технічних вторгнень.

Циліндр замка досягає рівня безпеки C. Навіть якщо панель управління зруйнована, циліндр замка залишається на місці.

Двигун зчеплення вбудований всередину, частина двигуна зчеплення розташована посередині корпусу замку для запобігання ручного або насильницького відкривання. Таким чином, навіть якщо панель управління зламана, двері відкрити не можна.

Розкішний дизайн, довговічність

Все ще володіючи розкішним чорним кольором зі звичним дизайном квадратної форми, розширеним світлодіодним екраном для більш зручного перегляду і управління, чутливість також поліпшена.

Корпус замка Mi (MJZNMSQ01YD) має гарну стійкість до корозії, окислення і нагрівання від -25ºC до 55ºC. Німецька конструкція допомагає ручці замка надійно працювати протягом 10 років. Крім того, замок також підтримує аварійне живлення через порт USB

Підключення Smart App

Розумний дверний замок також може підключатися до додатка Mijia та інших пристроїв в тій же екосистемі. При підключенні до смартфону додаток буде повідомляти, коли хтось незаконно відкриває двері.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Розумний замок
Бренд: MiJia
Модель: MJZNMSQ01YD
З'єднання: Bluetooth 4.2
Робоча вологість: 0 ~ 93% відносної вологості
Робоча температура: -25 ºC ~ 55 ºC
Режим живлення: 4 батарейки АА (6 В ⎓). Аварійне джерело живлення Micro-USB (5 В ⎓)
Рівень безпеки замка: В
Рівень безпеки циліндра замка: C
Розмір: 385 х 78 х 26 мм
Вага: 2.55 кг