Ручний міні-стерилізатор Xiaomi DunHome Portable UV Sterilization Stick Handheld Mini Sterilizer DH-007 White

  • Білий
  • 24 місяця

Акційна ціна

Додати у кошик У магазині Купити в 1 клік Он-лайн кредит
Купити у розстрочку

Стерилізатор DunHome підходить для дезінфекції домашньої їжі, офісних клавіатур, одягу, предметів повсякденного використання і т.ін.

Всього за кілька секунд, цей стерилізатор здатний знищувати тисячі бактерій.

Імітація короткохвильового сонячного світла

16 світлодіодів УФ-лампи випромінюють 260-280 нм УФ-промені, що еквівалентно променю посиленого сонячного світла, що висвітлює поверхню об'єкта, забезпечуючи швидке видалення бактерій.

Висока ефективність стерилізації

Згідно з даними досліджень, на дерев'яних дошках в домашніх умовах більше бактерій, ніж на туалетах, що серйозно загрожує нашому здоровому харчуванню.

Стерилізатор DunHome обладнаний всього однією кнопкою управління, 6 світлодіодами лампи UVA, які випромінюють фіолетове світло та світлодіодами лампи UVC, одночасно випускають потужні короткохвильові УФ-промені на відстань 3 см від стерилізуючого об'єкта.

В результаті DunHome всього за 10 секунд опромінення об'єктів може ефективно вбивати кишкову паличку, грибкові мікроорганізми альбіканс, золотистий стафілокок та інші бактерії, а ступінь стерилізації досягає 99.9%!

Управління в один клік

Включення та відключення пристрою здійснюється натисканням однієї кнопки. Крім того, передбачено автоматичне вимикання через п'ять хвилин бездіяльності.

Датчик сили тяжіння

Оснащений захистом датчика сили тяжіння, стерилізатор DunHome відключається при повороті на 45°, що дозволить зберегти очі від пошкоджень.

Захисні окуляри

Тривала дія ультрафіолетових променів може пошкодити людські очі та шкіру. При дезінфекції, обов'язково надягайте захисні окуляри*.

* Примітка. Тіло людини та тварин не можна опромінювати ультрафіолетом.

Замок від дітей

У DunHome передбачена кнопка блокування від дітей, що вони не могли самостійно використовувати пристрій.

До 100 процесів стерилізації без підзарядки

При повністю зарядженому акумуляторі, DunHome забезпечує близько 1.5-2 годин автономної роботи пристрою.

Компактний та зручний для перенесення дизайн

Пряма форма компактна, його легко зберігати, він важить близько 200 г і легко поміщається в сумку.

Рекомендації

  1. Перед використанням DunHome надіньте захисні окуляри.
  2. Перемістіть бічний замок захисту від дітей вгору в положення, щоб розблокувати перемикач. Кнопка блокування від дітей є головним вимикачем і повинна бути розблокована перед використанням.
  3. Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 1.5 секунд, щоб включити пристрій. В цей час завжди горить білий індикатор і горить світлодіод УФ-лампи, і її можна використовувати для звичайної дезінфекції. Знову натисніть і утримуйте протягом 1.5 секунд, щоб вимкнути.
  4. Використовуйте продукт для безперервного опромінення об'єктів в межах 3 см, і дезінфекція може бути завершена за 10 секунд. Багаторазове опромінення одного предмета забезпечує кращу стерилізацію.
  5. Після завершення дезінфекції натисніть кнопку живлення або включите блокування від дітей, щоб вимкнути. Пристрій автоматично відключиться, якщо протягом 5 хвилин під час використання не виконується ніяких дій. Коли потужність стерилізатора становить менше 10%, білий індикатор на кнопці перемикача буде блимати, вказуючи на необхідність своєчасної зарядки.
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Міні-стерилізатор
Бренд: Dunhome
Модель: DH-007
Матеріал: АБС-пластик
Потужність: 5 Вт
Розмір: 276.91 x 43.85 x ЗЗ мм
Колір: Білий