Ручний пилосос для м'яких меблів Xiaomi Deerma Handheld Anti-mite Vacuum Cleaner (CM800)

Не залишає кліщам ні єдиного шансу

У пилососі Deerma поєднуються 4 ефективних способи боротьби з пиловими кліщами: світло, жар, вібрація та всмоктування. Комплексний захист включається всього однією кнопкою, швидко видаляючи всіх кліщів з тканини.

Ультрафіолетове випромінювання

Ультрафіолетова лампа з кварцового скла випромінює світло довжиною хвилі 253.7 нм, що проникає наскрізь через кліщів та їхні яйця, а також вносить згубні зміни в їх ДНК, таким чином знищуючи більш 99.9% кліщів.

Гаряче повітря з температурою 50 °С проникає глибоко в тканину

Коли температура ліжку піднімається вище температури життєдіяльності кліща (30 °С), активність кліщів знижується аж до їх загибелі. Тому пилосос Deerma використовує повітря температурою 50 °С, глибоко проникає через ковдру і матрац, щоб повністю очистити їх від кліщів.

Високочастотна вібрація 8000 ударів в хвилину

Щоб міцно чіплятися за тканину, кліщі застосовують спеціальні гачки на кінцях ніжок. Тому в пилососі Deerma особливий механізм створює 8000 ударів в хвилину, які буквально вибивають тканину з-під ніг кліща, глибоко і швидко очищаючи від них постільні приналежності.

Сила всмоктування 13 кПа

Коли вібрація відчіплює кліща від волокон тканини, він обов'язково спробує втекти, проте сила всмоктування пилососа в 13000 Паскалей швидко схопить і відправить його в мішок разом зі звичайною пилом, зібраної з тканини.

Двоступенева фільтрація випускає тільки чисте повітря

На першому місці фільтрації циклонний відцентровий потік видаляє з повітря великі частки забруднень. На другому ступені HEPA-фільтр очищає повітря від найдрібніших частинок. Вся пил, бруд і залишки кліщів замикаються в пилососі, а назовні видувається тільки чисте повітря.

Захист від УФ-випромінювання

Для безпеки і захисту від попадання УФ-випромінювання на людину, ультрафіолетова лампа автоматично вимикається, коли пилосос піднімається з поверхні ліжка.

Зручніше тримати і боротися з кліщами

Ручка пилососа Deerma спеціально подовжена для більшої зручності утримання. Форма її вигину була розроблена з урахуванням анатомічних особливостей людської руки, щоб навіть після тривалої експлуатації зап'ястя не втомлювалось.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Пилосоc
Бренд: Deerma
Модель: CM800
Розміри: 355 х 230 х 165 мм
Потужність 450 Вт
Вага: 1450 г
Колір: Білий
Особливості: УФ лампа, НЕРА-фільтр
Потужність всмоктування: 13 000 Па
Тип прибирання: Сухе
Рівень шуму: 75 дБ
Матеріал: Метал + пластик
Комплектація: Пилосос, щіточка для очищення, фільтр, інструкція
Напруга живлення: 180 - 240 В
Швидкість обертання: 8000 об / хв
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати
Магазини Опис Гарантія Ціна Придбати