Сумка для проекторa Xiaomi XGIMI Н1/H2 (L703H)

  • Сірий

Доставка

Звичайна ціна

Сумка для проектора XGIMI Н1/H2 надійно захищає Ваш гаджет та має наступні особливості:

  • Жорсткий ПВХ-матеріал
  • Два відділення та сітчаста велика кишеня
  • З’ємний пасок
  • Захист від води, подряпин, ударів, перепаду температури
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Сумка для проектора XGIMI Н1/H2

Гарантований захист

Шукаєте компактний та міцний кейс для надійного довготривалого захисту Вашого XGIMI Н1/H2? Скористайтесь сумкою, створеною спеціально для XGIMI Н1/H2. Сумку вирізняють не лише стильний дизайн і водовідштовхуючий матеріал ПВХ, який збереже Ваш проектор та дані від пошкоджень, але й два зручні відділення. Окрім цього, усередині міститься сітчасте відділення з блискавкою, у якому можна зберігати дрібні аксесуари або ж документи.

Вишуканість стилю

Зовні сумка для XGIMI Н1/H2 виглядає досить просто: прямокутна округлена форма, спокійний темний колір, відсутність малюнків та надписів. Але мінімалізм у дизайні ніяк не говорить про мінімалізм у функціональності. Класична форма та елегантність сумки дозволяють залишити її у вітальні, спальній кімнаті, у гардеробній. Вона пасує навіть до самого вибагливого інтрер’єру!

Сумка для проектора XGIMI H1 інтер'єр

Надійність матеріалів

ПВХ-тканина, із якої виготовлена наша сумка, володіє чудовими водовідштовхуючими якостями, а також довгий час не вигорає на сонці, не піддається деформації при різких перепадах температури. А це означає, що Ваш проектор надовго буде захищений від несприятливих погодних умов та при транспортуванні. Сумка для проектора XGIMI H1 захист

Порядок усередині

Всередині сумки є два відділення: одне – для проектора, інше – для негабаритних аксесуарів. Між ними міститься перегородка, яка залишить Ваші речі окремо одна від одної. Сумка для проектора XGIMI H1 перегородка

Сітчаста кишеня з блискавкою забезпечує достатній простір для невеличких предметів або документів. XGIMI Н1/H2 Bag не завдасть дискомфорту при пересуванні, адже вона має ручку на корпус і з’ємний пасок, завдяки чому навантаження на Ваші руки може бути ефективно розподілено.

Назва: Сумка для проектора XGIMI Н1/H2
Бренд: XGIMI
Тип: Сумка
Матеріал: ПВХ
Колір: Сірий