Шкіряний чохол книжка Nillkin SP-LC XM-MAX до смартфонів Xiaomi Mi Max Gold

Не в наявності
  • Золотий

Доставка

Звичайна ціна

Nillkin SP-LC XM-MAX Xiaomi Mi Max Gold, виготовлений згідно з винятковим дизайном, використовуючи екологічно чисті гіпоалергенні матеріали: м'яку штучну шкіру та надійний полікарбонат, тому чохол ідеально сидить та захищає смартфон від подряпин і ударів. Велике віконце з обрамленням в конструкції виробу дозволяє вам відповідати на дзвінки, переглядати час, вмикати камеру або музику, а також багато інших функцій, не відкриваючи чохол.

Нова енергозберігаюча функція автоматично запустить «Режим сну», коли ви закінчите роботу та закриєте чохол.

Відгуки користувачів
Юрий, 03.01.2017
чехол качественный, но ПО для него "сырое" - устанавливается не с первого раза, нет четкой инструкции, иногда работает так, как ему хочется
Всі відгуки

Nillkin Leather case до смартфонів Xiaomi Mi Max

Шкіряний чохол книжка Nillkin Leather Case до смартфонів Mi Max виготовлений згідно з винятковим дизайном, використовуючи екологічно чисті гіпоалергенні матеріали: м'яку штучну шкіру та надійний полікарбонат, тому чохол ідеально сидить та захищає смартфон від подряпин і ударів. Велике віконце з обрамленням в конструкції виробу дозволяє вам відповідати на дзвінки, переглядати час, вмикати камеру або музику, а також багато інших функцій, не відкриваючи чохол.

Нова енергозберігаюча функція автоматично запустить «Режим сну», коли ви закінчите роботу та закриєте чохол. Відскануте QR-код, який є у комплектації, та завантажте додаток, що дозволить вам налаштувати цю можливість та заощадити заряд смартфона.

Акуратні і точні шви, тонкий та легкий матеріал дарують приємні тактильні відчуття, а яскраві кольори не вигорять з часом. Шкіряний чохол книжка Nillkin Leather Case для смартфонів Mi Max має мерехтливу оздобу, тому світло грає на поверхні, привертаючи увагу оточуючих.

Тип: Чохол книжка
Бренд: Nillkin
Сумісність: Xiaomi Mi Max
Конструкція: Штучна шкіра + полікарбонат
Матеріали: PET + PC
Мобільний додаток: Наявний, налаштування "Режиму сну"
Колір: Золото
Відгуки користувачів
Юрий, 03.01.2017
чехол качественный, но ПО для него "сырое" - устанавливается не с первого раза, нет четкой инструкции, иногда работает так, как ему хочется
Додати коментар