Чохол книжка Nillkin SP-LC XM-MAX до смартфонів Xiaomi Mi Max Black

Nillkin SP-LC XM-MAX Xiaomi Mi Max Black, виготовлений згідно з винятковим дизайном, використовуючи екологічно чисті гіпоалергенні матеріали: м'яку штучну жату шкіру та надійний полікарбонат, тому чохол ідеально сидить та захищає смартфон від подряпин і ударів. Велике віконце з обрамленням в конструкції виробу дозволяє вам відповідати на дзвінки, переглядати час, вмикати камеру або музику, а також багато інших функцій, не відкриваючи чохол.

Нова енергозберігаюча функція автоматично запустить «Режим сну», коли ви закінчите роботу та закриєте чохол.

Відгуки користувачів
Олег, 18.01.2017
Чехол отличный, единственное в комплекте не было карты с кодом активации окна, сразу не обратил внимание, коснулся нет.
Всі відгуки

Nillkin Leather case до смартфонів Xiaomi Mi Max

Чохол книжка Nillkin Leather Case до смартфонів Mi Max виготовлений згідно з винятковим дизайном, використовуючи екологічно чисті гіпоалергенні матеріали: м'яку штучну жату шкіру та надійний полікарбонат, тому чохол ідеально сидить та захищає смартфон від подряпин і ударів. Велике віконце з обрамленням в конструкції виробу дозволяє вам відповідати на дзвінки, переглядати час, вмикати камеру або музику, а також багато інших функцій, не відкриваючи чохол.

Нова енергозберігаюча функція автоматично запустить «Режим сну», коли ви закінчите роботу та закриєте чохол. Відскануйте QR-код, який є у комплектації, та завантажте додаток, що дозволить вам налаштувати цю можливість та заощадити заряд смартфона.

Акуратні і точні шви, тонкий та легкий матеріал дарують приємні тактильні відчуття, а яскраві кольори не вигорять з часом. Чохол книжка Nilkin Leather Case для смартфонів Mi Max має мерехтливу оздобу, тому світло грає на поверхні, привертаючи увагу оточуючих.

Тип: Чохол книжка
Бренд: Nillkin
Сумісність: Xiaomi Mi Max
Конструкція: З віконцем
Матеріали: Штучна жата шкіра + полікарбонат
Мобільний додаток: Наявний, налаштування "Режиму сну"
Колір: Чорний
Відгуки користувачів
Олег, 18.01.2017
Чехол отличный, единственное в комплекте не было карты с кодом активации окна, сразу не обратил внимание, коснулся нет.
Додати коментар