Шкіряний ремінець для Xiaomi Mi Band 2 Black Ліцензія

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Ремінець для фітнес-трекера Xiaomi Mi Band 2 Leather Ліцензія виглядає модно та стильно. Чудовий варіант, щоб замаскувати ваш Mi Band 2 під гарний браслет. Зручно тримається на руці, не викликає подразнень, буде добре виглядати з багатьма варіантами одягу.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Шкіряний ремінець для Mi Band 2 Black Ліцензія

Зовнішній вигляд та комплектація

Ремінець для фітнес-трекера Xiaomi Mi Band 2 Leather Ліцензія виглядає модно та стильно. Чудовий варіант, щоб замаскувати ваш Mi Band 2 під гарний браслет. Зручно тримається на руці, не викликає подразнень, буде добре виглядати з багатьма варіантами одягу.

Шкіряний ремінець для Mi Band 2 Black ЛіцензіяРемінець поставляється в пластиковому боксі, в якому, крім браслета, знаходяться болтики (10 шт.) і викрутка для збору/розбору конструкції. Викрутка двостороння: з одного боку - плоска, з іншого - хрестова.

Шкіряний ремінець для Mi Band 2 Brown Ліцензія бокс

Шкіряний ремінець для Mi Band 2 Brown Ліцензія викрутка

Шкіряний ремінець для Mi Band 2 Brown Ліцензія викрутка

Внутрішня сторона ремінця іншого кольору, що створює цікавий контраст з основним кольором. Ширина аксесуара - 14 мм, товщина - 2 мм.

Ремінець надівається як звичайні наручні годинники, тому не створить проблем.

Процедура складання

Капсула вставляється лицьовою частиною в тримач на ремінці, потім встановлюється друга половина тримача і закручується 4 гвинтиками. В результаті капсула буде жорстко зафіксована.

Шкіряний ремінець для Mi Band 2 Brown Ліцензія процедура складання

Тип: Ремінець Mi Band 2
Бренд: Mi
Матеріал: Шкіра
Колір: Чорний