Шуруповерт Xiaomi TONFON 12V 2000mAh (набiр бiт i свердел 70 шт.) (2012002)

Не в наявності
  • Чорний
  • 24 місяця

Доставка

Звичайна ціна

Свердління та обертання

Шуруповерт забезпечений функціями, найбільш часто використовуваними в будинку: свердління, закручування і відкручування гвинтів (з використанням динамометричного обмежувача).

Змінна частота обертання

Шуруповерт оснащений перемикачем швидкостей, який позовляет вибирати швидкість обертання патрона в залежності від матеріалу.

Перша швидкість підходить для свердління металу, дерева, плитки, скла, пластику і т.ін.

Друга швидкість забезпечує легку роботу на бетонних і цегляних стінах, для свердління різних поверхонь в побуті та промисловості.

Батарея, яка швидко перезаряджається

Акумулятор великої ємності 2000 мАг з потужним зарядним пристроєм може бути заряджений всього за 50 хвилин. Технологія захисту акумулятора ECP продовжує термін служби батареї при різних типах навантажень.

Великий крутний момент

При напрузі 12 В і максимальному крутному моменті 25 Нм, він підходить для установки меблів, ремонту і складання електронного обладнання. Легко справляється зі свердлінням отворів в різних поверхнях.

Світлодіодне підсвічування

Шуруповерт оснащений світлодіодним підсвічуванням, яке значно полегшує роботу в темних приміщеннях або при недостатньому освітленні. Широкий кут засвічення дозволяє з легкістю підсвітити робочу зону, знайти отвір або головку гвинта, який ви хочете закрутити.

Індикатор рівня заряду

Триколірний індикатор рівня заряду допомагає відстежувати наскільки заряджений акумулятор вашого шуруповерта і розуміти, як довго він ще зможе пропрацювати. Зелений вогник — акумулятор заряджений, жовтий — половина заряду, червоний — низький рівень заряду.

Функція аварійного гальмування

На шуруповерті можна виставити максимальний крутний момент, перевищивши який патрон просто перестане обертатися, видаючи характерний тріск. Ця функція дуже корисна у випадках, коли занадто сильне обертання може пошкодити різьбу, зірвати шліц з гвинтів або ж може привести до поломки самого шуруповерта.

Зручний самозатискний патрон

Для швидкої і зручної фіксації свердла або ж біти використовується самозажимних патрон, який фіксує свердло трьома цанговими губками, забезпечуючи надійний затиск і можливість швидкої зміни насадок. Розкриття і закриття цангового затиску проводиться обертанням кожуха муфти патрона.

Відгуки користувачів
Александр, 09.11.2022
Кейс мечта, съемный патрон, шуруповёрт судя по всему отличный (за свои деньги) Уже чуть не купил, но одна батарея в комплекте, без возможности докупить для меня неприемлемо.
Всі відгуки
Тип: Шуруповерт
Бренд: TONFON
Ємність акумулятора: 2000 мАг
Напруга акумулятора: 12 В
Споживана потужність: 550 Вт
Швидкість без навантаження: 1 швидкість: 0 - 400 об/хв
2 швидкість: 0 - 1300 об/хв
Крутний момент: 25 Н/м
Діаметр свердління: 10 мм (метал)
30 мм (дерево)
Вага: 850 г
Відгуки користувачів
Александр, 09.11.2022
Кейс мечта, съемный патрон, шуруповёрт судя по всему отличный (за свои деньги) Уже чуть не купил, но одна батарея в комплекте, без возможности докупить для меня неприемлемо.
Додати коментар