Силіконовий тримач для смартфонів Xiaomi BCASE Grey

Більш тонкий тримач для смартфона

Силіконовий тримач для смартфона BCASE має товщину всього 3 мм. Він відрізняється продуманим дизайном. Зокрема, вишукана і тонка кругла форма опори відповідає вигину долоні.

Компанія BCASE розробила тримач для смартфона в чорному, білому та сірому кольорах, завдяки чому ви зможете підібрати виріб під колір вашого смартфона.

Якісний силіконовий матеріал

Приємний для шкіри силіконовий матеріал з матовою текстурою, дозволяє надійно утримувати смартфон навіть при рясному потовиділенні користувача. Тому цей тримач, є прекрасним вибором для спортсменів і любителів активного способу життя.

Одне натискання для надійної підтримки

Ніяких додаткових дій не потрібно. Натисніть і утримуйте верхню підняту частину кронштейна, і нижній еластичний лист може висунутися, щоб стати точкою опори для смартфона, забезпечуючи стабільну та надійну підтримку вашого девайса.

Крім того, ви можете звільнити руки, встановивши смартфон на стіл і облокотив його на висувний кронштейн тримача. При цьому ви можете подивитися пізнавальну передачу, цікавий фільм або дочитати улюблену книгу.

Сильна адсорбція

На тильній стороні виробу використовується м'яка віскоза автомобільного класу, сила всмоктування приблизно в 5 разів більше, ніж у звичайних магнітів, а зчеплення дуже міцне. При цьому матеріал не залишає слідів після розбирання.

Висока сумісність

Силіконовий тримач BCASE підходить для більшості смартфонів з сенсорним екраном. У комплект поставки входить наклейка РТЕ, яка допомагає тримачу краще прилягати до скляної задньої кришки девайса.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Силіконовий тримач для смартфона
Бренд: BCASE
Модель: DSHJ-B-1990
Розмір: 79 x 40 x 5.5 мм
Вага: 14 г
Колір: Сірий