Скалер ультразвуковий Xiaomi YMYM YC1 Black

Потужний двигун

Апарат для видалення зубного каменю в домашніх умовах YMYM YC1 оснащений високочастотним вібраційних двигуном, який зазвичай використовується в електричних зубних щітках для швидкого видалення стійкого нальоту на зубних поверхнях.

Крім того, пристрій також включає в себе схему управління інтелектуальним сердечником, який допомагає нагадати користувачеві про необхідність змінити область очищення, щоб не пошкодити зубну емаль і ясна.

4 режими очищення

Щадний режим і стандартний режим підходять для видалення зубного нальоту та м'якого зубного каменю.

Сильний режим підходить для очищення стійкого зубного каменю. І, нарешті, сильний та слабкий режими, поєднують різноспрямоване очищення м'якого твердого каменю в порожнині рота.

Матеріали високої якості, гігієнічні та безпечні

Дві чистячі головки різного дизайну також інтегровані з матеріалами з високоякісної нержавіючої сталі, що дозволяє уникнути утворення зубного каменю, не пошкоджуючи зуби.

Гостра головка

Скалер ультразвуковий YMYM YC1 також обладнаний металевим ендоскопом з принципом дзеркального відображення, який дозволяє легко бачити внутрішню порожнину рота для точної, всебічної та безпечного очищення зубного каменю.

Продуманий дизайн

YMYM YC1 дуже схожий на електричні зубні щітки, компактний та вміщується в долоні користувача.

Ручка обгорнута м'яким матеріалом для зручного захоплення. На ручці розташовані багатофункціональні кнопки, інтуїтивно зрозумілі та прості у використанні.

Вологостійка конструкція

Скалер YMYM YC1 має вологостійку конструкцію за стандартом IPX6, що дозволить обполіскувати насадку пристрою під проточною водою.

Тривалий час автономної роботи

Тривалість роботи скалера YMYM YC1 від вбудованої батареї становить близько 30 днів, а повна зарядка займає всього 2 години.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Скалер ультразвуковий
Бренд: YMYM
Модель: YMYM YC1
Робоча напруга: 3.7 В ⎓
Вхід: 5В ⎓ 0.3А
Ємність акумулятора: 400 мАг
Рейтинг водонепроникності: IPX6 (захист від попадання проточною прісної води)
Колір: Чорний