Складаний Батут Xiaomi Zenph HW150101

  • Чорний

Доставка

Звичайна ціна

Аеробні вправи на батуті — кращий вибір для зняття стресу та схуднення: задіюються основні м'язи, а ефективність спалювання жиру зростає в 3 рази в порівнянні з бігом підтюпцем.

Розбірна конструкція батута від Zenph

Батут Zenph має складану конструкцію, що дозволить брати його з собою на відпочинок, спалюючи «зайві калорії» в будь-який час *.

* Висота стрибка не повинна перевищувати 50-60 см. Діти повинні використовувати його тільки під наглядом батьків.

Міцна та еластична поліпропіленова тканина

Виготовлений батут Zenph з імпортованої еластичної поліпропіленової тканини, яка здатна протистояти точковому навантаженню в 1500N, значно зменшуючи ударну дію на тіло. Даний вид тканини не піддається деформації, має водонепроникну структуру.

Посилені пружини

Батут обладнаний безліччю посилених пружин виготовлених зі сталевого дроту діаметром 3.2 мм, стійкого до високих температур і володіє хорошою еластичністю.

Лабораторні випробування показали, що дріт не деформується навіть після 100 000-кратного випробування на еластичність.

Потовщені сталеві ніжки

Тримається батут Zenph на потовщених сталевих ніжках (з товщиною метала 1.2 мм), які забезпечують сильніший підтримуючий ефект.

Щільна оксфордська тканина

Чохол виготовлений з оксфордської тканини товщиною 420D, яка є міцною і зносостійкою, що дозволяє зменшити віддачу при стрибках.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Складаний батут
Бренд: Early Wind
Модель: HW150101
Матеріали: Поліпропіленова тканина, оксфордська тканина завтовшки 420D, сталь
Вік дитини: Від 5 років (тільки під наглядом батьків)
Максимальне навантаження: 150 кг
Додатково: Для користувачів похилого віку з хронічними захворюваннями, таких як високий кров'яний тиск і хвороби серця, рекомендується використовувати батут під наглядом лікаря.