Смарт-мікроскоп Xiaomi Racoon DDLM1

  • Білий
  • 12 місяців

Зображення на великому екрані

Відмовтеся від традиційного окулярного спостереження, широке поле зору не зашкодить зору, ви також можете спостерігати разом з батьками та здійснити подорож до мікросвіту за допомогою спільної роботи смарт-мікроскопа Racoon DDLM1 та вашого смартфона.

7-кольорове фарбування з підсвічуванням

Поверніть ручку, щоб переключити колір світла, та помістіть об'єкт дослідження у оглядове вікно. Це дуже красиво та захоплююче.

Мікроскопічний світ

Зображення високої чіткості дозволяють дітям відкривати собі інший бік повсякденних речей. Цей мікроскоп стимулює інтерес дітей до вивчення навколишнього світу та допомагає розвивати мислення.

Простота в експлуатації

Поверніть ручку, щоб відрегулювати висоту, фокусну відстань, а кнопка регулювання збільшення реалізує безперервне масштабування, відмовившись від високих порогових значень традиційних мікроскопів.

Портативний режим відкриває шлях до вільних досліджень

Універсальна конструкція мікроскопа Racoon DDLM1 дозволить вам вилучити мономер із основи за секунди. Мономер важить всього 100 г. Його легко носити із собою, подорожуючи на відкритому повітрі та досліджуючи природу з мікроскопічної точки зору.

Подвійні джерела світла освітлюють мікросвіт

Мономір обладнаний м'якою світлодіодною діафрагмою, яка підтримує декілька налаштувань.

Ви можете регулювати яскравість за своїм бажанням, щоб вивчати навколишній світ у будь-який час і в будь-якому місці.

Запис та відправка фото та відео

Ви можете підключатися до смартфонів, планшетів та комп'ютерів, знімати фото та відео в реальному часі та ділитися результатами своїх досліджень з іншими.

Науково-популярна книжка з картинками

Розширте біологічні знання та зробіть мікроскопи зручнішими. Чому комарі смокчуть кров? Чому бджоли можуть збирати нектар? Є відповіді на дитячі питання про мікросвіт!

У комплект входять зразки наклейок та зошитів, і ви можете створювати свої власні спеціальні записники, спостерігати та записувати результати своїх досліджень.

Поставляється зі шматочками зразків

У комплекті постачання містяться зрізи тварин та рослин, біологічну структуру повністю видно, і діти можуть з впевненістю використовувати їх для вивчення.

Взаємодія батьків та дітей

Мікроскоп Racoon DDLM1 – гарний помічник для покращення стосунків між батьками та дітьми та розвитку соціальних навичок.

Він дозволяє дітям проявити ініціативу та поділитися чудесами мікроскопічного світу зі своїми батьками та друзями.

Акумулятор великої ємності

Попрощайтеся з шнурами живлення, адже заряду акумулятора ємністю 2700 мАг вистачить на використання бази мікроскопа протягом 600 хвилин і мономеру близько 120 хвилин.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Мікроскоп
Бренд: Racoon
Модель: DDLM1
Збільшення: 1Х-400Х
Матеріали: АБС-пластик, сплав, органічне скло
Базова ємність акумулятора: 2000 мАг
Ємність однієї батареї: 700 мАг
Спосіб підключення: Wi-Fi, Туре-С