Стедікам компактний стабілізатор для смартфона FeiyuTech VLOG Pocket (Чорний)

Офіційна гарантія 12 місяців від виробника.

Сертифікований сервісний центр.

Кожен може бути влогером

Стабілізатор VLOGpocket призначений спеціально для зйомки влогів. Це найлегший складаний стабілізатор для смартфонів на ринку. Складаний дизайн робить його компактним і портативним. Без балансування режим зйомки можна легко перемикати між портретним і ландшафтним. Він підтримує вбудовану камеру смартфона, інтелектуальне відстеження об'єктів і корисне навантаження 240 м VLOGpocket дозволяє користувачам освоювати різні техніки високого рівня і бути видатним влогером.

Готовий до роботи в будь-який час

У порівнянні зі звичайними стабілізаторами користувачі можуть використовувати VLOG pocket без балансування. Просто встановіть телефон на підвіс, увімкніть його і починайте. Користувачі можуть зняти кожен прекрасний момент, не втрачаючи часу.

Зручність перш за все

Всього одна клавіша для перемикання між портретним і ландшафтним режимами. VLOGpocket призначений не тільки для щоденного створення влоги, але також для потокової передачі і створення коротких відео на Tik Tok, наприклад.

Підтримка вбудованої камери смартфона

На відміну від інших підвісів, які недружелюбні до смартфонів, VLOGpocket є піонером в підтримці вбудованої камери смартфонів. Без підключення до додатка VLOG pocket надає однакові можливості користувачам IOS і Android.

Легкий корпус і велика корисне навантаження

Модний і мінімалістичний дизайн, який зроблений з композитних матеріалів, володіє високими експлуатаційними характеристиками. VLOGpocket вишуканий і практичний: найлегший стабілізатор для смартфонів важить всього 272 г. Він оснащений новітнім супер мотором з вантажопідйомністю до 240 г, який може бути сумісний з усіма популярними смартфонами. Розташування кнопок відповідає ергономіці, тому так легко керувати.

Збільшений час роботи

Час автономної роботи складає до 14 годин, що досить для щоденних потреб влогеров. Стабілізація завжди буде разом з вашими творчими ідеями.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип Механічний стедікам
Бренд: FeiyuTech
Живлення Акумулятор
Колір Чорний
Призначення Для смартфона
Країна-виробник товара Китай
Країна регистрації бренда Китай
Стабілізація 3-осьова