Стіл для малювання Xiaomi Topbright Wood

Багатофункціональний стіл від Topbright

Багатофункціональний і практичний навчальний стіл для малювання Topbright Wood може трансформуватися в мольберт, яким можуть користуватися діти від 2 до 12 років.

Філософія Монтессорі в галузі освіти згадувала, що для того, щоб діти краще росли і розвивалися, їм потрібно приготувати маленькі стільчики та столики, які підходять для їх росту, щоб дитина сама могла діставати певні предмети, іграшки і повертати їх на місце.

Двостороння дошка для малювання стимулює уяву і креативність

На слизькій ділянці дошки можна малювати водорозчинними ручками, які можна витирати навіть вологою ганчіркою. Друга поверхня дошки має досить багато простору для того, щоб малювати і писати крейдою.

Магнітні наклейки для когнітивного розвитку

Магнітні наклейки, надруковані літерами і цифрами, розширюють знання вашої дитини з англійської мови та математики. Ви також можете використовувати магнітні наклейки, щоб закріпити білий папір, на якій вашому малюкові зручно малювати.

Швидка трансформація дошки

Після малювання, за лічені секунди, креслярську дошку можна перетворити на невеликий стіл, за яким дитині буде цікаво писати, малювати, грати, збирати пазли і навіть обідати.

Продумана конструкція

Topbright Wood має дві перекладини, між якими знаходиться кошик для розміщення різних речей дитини. Таким чином, аксесуари для малювання, іграшки, пазли тепер будуть перебувати в одному місці, а не розкидані по різних кімнатах.

Дошка для малювання має два рівні для регулювання росту: один рівень підходить для дітей від 2 до 6 років, а інший — для дітей від 7 до 12 років, від дитячого садка до початкової школи.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Столик / мольберт складаний
Бренд: ToP Bright
Матеріал: Сосна, МДФ, поліпропілен
Застосовний вік: От 2 до 12 лет
Розмір упаковки: 87 х 53 х 15.5 см
Вага: 9.7 кг
Розмір стола: