Торшер Xiaomi OPPLE LED White

Чи читаєте ви на дивані у вітальні або розповідаєте дитині казку на ніч, світлодіодна лампа для підлоги OPPLE LED стане надійним джерелом освітлення, який не займає багато місця та подбає про ваші очі.

Ширококутове підсвічування для фортепіано

Коли діти займаються грою на фортепіано, вони повинні одночасно зосереджувати свій погляд на партитурі та клавішах. А покладаючись тільки на стельові лампи для освітлення, тінь може закривати деякі елементи фортепіано.

Довгий абажур і подвійна вісь обертання на 180°

Світлодіодна лампа OPPLE LED має абажур довжиною 46.2 см, забезпечуючи широкий діапазон освітлення, рівномірно висвітлюючи фортепіано для зручної та легкої гри на цьому музичному інструменті.

Торшер OPPLE LED висотою 1.5 метра має подвійну вісь обертання на 180°, що дозволить використовувати його в якості відмінного джерела освітлення для відпочинку, романтичної вечері, читання, перегляду улюблених фільмів.

Запатентована конструкція стільникових лінз

Спеціальна стільникова поверхня та рівномірно розташовані шестикутники дозволяють світлу багаторазово переломлюватися, фільтруватися та перетинатися шар за шаром, забезпечуючи м'який і рівномірний світлопрпускаючий ефект, а також природний і комфортний візуальний ефект.

Локальна передача кольору

Переважний світлодіодний чіп забезпечує передачу кольору світла. Кольори об'єктів в зоні освітлення більш реалістичні та свіжі, а сприйняття людського ока комфортно і природно.

Відповідність стандарту RG1

Синє світло може привести до зорового стомлення та пошкодження. Торшер OPPLE LED відповідає стандарту RG1, зменшуючи шкоду синього світла і дозволяючи зробити сприйняття світла більш комфортним.

Три рівня регулювання яскравості

Залежно від налаштування навколишнього середовища можна вільно регулювати три рівня яскравості. Перша передача — це режим яскравості 16 Вт, друга передача — режим середньої яскравості 8.7 Вт, а третя передача — режим нічного освітлення 2 Вт.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)
Тип: Торшер
Бренд: OPPLE
Метод управління: Перемикач
Регулювання яскравості: Трирівневе
Потужність: Перша передача — режим яскравості 16 Вт, друга передача — режим середньої яскравості 8.7 Вт, а третя передача — режим нічного освітлення 2 Вт
Колірна температура: 4000К теплий білий світ
Матеріали: Полікарбонат, АБС-пластик, метал
Висота: 1.5 метра
Довжина абажура: 46.2 см
Ширина підставки: 22.5 см
Вага: 3.76 кг