Тример для волосся Xiaomi Enchen Mocha D Nose and Ear White

  • Білий
  • 24 місяця

Доставка

Доставити додому.
Завтра та пізніше

Xiaomi Enchen Mocha D - портативний тример, який завдяки своїм насадкам може замінити відразу кілька пристроїв для видалення волосся. Компактний формат зручно брати з собою. Працює пристрій на змінних батарейках. У комплект входять 4 насадки, які можна використовувати для роботи з різними зонами. Тример дбайливо видаляє волосся, не викликаючи подразнення. Тому це ідеальне рішення для боротьби з небажаним волоссям, якщо у вас чутлива шкіра.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Багатофункціональний догляд за тілом

Xiaomi Enchen Mocha D - тример для видалення волосся на тілі. Ця модель у комплекті містить 4 насадки під різні завдання:

  • широка універсальна насадка для видалення волосся;
  • насадка для брів і скронь;
  • 2 додаткові насадки для підрівнювання.

Тому цей пристрій є заміною одразу кільком інструментам.

Xiaomi Enchen Mocha D тример в руках

Забудьте про небажане волосся на тілі

З Enchen Mocha D ви зможете легко позбутися небажаного волосся. Тример багатофункціональний і підходить для опрацювання таких зон: пахви, обличчя, руки, ноги та зона бікіні. Пристрій ретельно опрацьовує потрібну зону, видаляючи навіть коротке волосся і забезпечуючи ідеальну гладкість. Особливо пристрій оцінять власники чутливої шкіри, оскільки тример працює дбайливо, а отже, гоління не викликатиме подразнення.

Xiaomi Enchen Mocha D комплектація

Міцність і якість

Модель має зручний формат і леза з нержавіючої сталі. Працює пристрій на змінних батарейках. Портативний формат зручно брати з собою, оскільки він не займатиме багато місця. Леза акуратно працюють зі шкірою, тому ризик порізатися - мінімальний.

Xiaomi Enchen Mocha D тример вигляд в руці

Тип:

Тример

Бренд: Enchen
Модель:

Mocha D

Кількість насадок:

4 + щітка для чищення

Потужність:

1.2 Вт

Вид живлення:

Змінна батарея

Число швидкостей:

1

Колір:

Білий