Подовжувач Mi Home (Mijia) Power Strip (3 розетки) 5 м White CXB3-1QM

Зручність підключення

Подовжувач MiJia Power Strip має 3 гнізда для підключення різних пристроїв з різними вилками (UK, US AU, EU), які дозволять забути про перехідники для різних пристроїв, що стирчать з розетки!

Безпека використання

Розумний подовжувач піклується про Вашу безпеку - його розетки закриті захисними кришками, а корпус виготовлений з негорючого пластику. Крім того, він забезпечує захист техніки від короткого замикання, від стрибків напруги, перевантаження та витоку струму.

Новини про цей товар:
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

MiJia Power Strip

Подовжувач MiJia Power Strip має 3 гнізда для підключення різних пристроїв з різними вилками (UK, US,  AU, EU), які дозволять забути про перехідники для різних пристроїв, що стирчать з розетки! А 5-метровий кабель дозволить підключитися навіть до самої далекої розетки у кімнаті.

ChingMi Power Strip

Безпечний і надійний корпус

Корпус, стійкий до температури

Корпус подовжувача MiJia Power Strip виготовлений за безшовною технологією із високоякісного пластику з негорючими компонентами. Це забезпечує термостійкість до 750 градусів за Цельсієм і дозволяє уникнути пожежі. Контакти MiJia Power Strip виконані з високоякісної бронзи, що знижує ризики ураження струмом, а також забезпечує хороший контакт з ніжками вилки.

ChingMi Power Strip пристрій

Безпечна електрика

Захист від ураження електричним струмом

Для захисту від удару електричним струмом передбачено максимальний поріг захисту від витоку струму 20μA. Це означає, що при попаданні води на подовжувач, він автоматично відключиться. Потовщений кабель з мідною жилою стійкий до пошкоджень та механічних навантажень.

ChingMi Power Strip пристрій

Трирівневий захист MiJia Power Strip запобігає короткому замиканню завдяки електроніці компанії Joemex, яка протягом останніх 20 років розробляє пристрої захисту від перевантажень.

MiJia-Power Strip-5mWhite-CXB3-1QM

Протиковзкі ніжки

Для захисту від проковзування на столі

Для того щоб подовжувач був стійким на будь-яких поверхнях, на його нижній частині передбачені спеціальні протиковзкі ніжки, які захистять меблі від подряпин і забезпечать хорошу стійкість.

ChingMi Power Strip ніжки

Маленький вогник

Помітний, але не яскравий світлодіод

В дешевих продовжувачах найчастіше використовується велика червона кнопка вимикання, в якій горить потужний світлодіод. Для сучасної квартири таке неприпустимо, оскільки світлодіод заважає вночі, а червона кнопка псує естетику інтер'єру. Для підсвічування кнопки MiJia Power Strip використовується невеликий білий світлодіод, який лише позначає саму кнопку, не створюючи зайвого світла.

MiJia-Power Strip-5mWhite-CXB3-1QM

Модель: MiJia Power Strip
Бренд: MiJia
Тип: Подовжувач
Габаритрные розміри: 166х42х26 мм
Вага: 548 г (з кабелем)
Матеріал корпусу: Термостійкий негорючий PC-пластик
Довжина шнура: 5 метрів
Кількість розеток: 3
Тип розеток: Європейська (Тип - F); Американська без заземлення (Тип А) Австралійська (Тип I); 
Вхідна вилка: Євро
Вимикач: Є
Провід: Трижильний
Максимальне навантаження: до 10 А, 2500 Вт, 250 В
Вхідні параметри: 10 A 250 В ~
Вихідні параметри: 10 А, 250 В ~
Робочі параметри: Робоча температура — -10 ℃~ +40 ℃
Вологість — 10% —90% RH (без конденсату)
Колір: Білий
Комплектація: 1 x Подовжувач
1 x Керівництво користувача