Розумний фітнес браслет Finow H03 з нагрудним датчиком ЕКГ (Чорний)

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Ключові переваги:

- Знімні електроди для зняття ЕКГ
- Вимір вмісту кисню в крові
- Вимірювання пульсу та тиску
- Блокування дисплея

Розробники фітнес-браслету Finow H03 зробили великий крок уперед у галузі вимірювань. Крім моніторингу пульсу, кров'яного тиску та вмісту кисню в даному пристрої є можливість зняття ЕКГ. Для цього використовуються додаткові знімні датчики, а також присоски, які допоможуть зменшити похибку в вимірюваннях.

Дизайн
Прямокутний корпус доповнений TFT-дисплеєм із діагоналлю 1.14 дюймів. Яскраві кольори, великі іконки меню з відображенням даних дозволяють побачити необхідну інформацію при будь-якому освітленні. Ремінець у гаджета знімний: із внутрішньої сторони корпусу інтегровані кнопки для його від'єднання. Зауважте, що під ремінцем знаходиться і зарядний порт, тому вам не потрібні додаткові зарядні кабелі.

Функції
У смарт-браслеті є вимірювання артеріального тиску та кисню в крові, відстеження пройдених кроків та загальної дистанції за день, приблизний розрахунок витрачених калорій. Є корисна функція нагадування про тривале сидяче положення, зручний режим тренування та моніторинг якості сну.

Розумний фітнес браслет Finow H03 – це не тільки спортивний трекер для контролю за активністю, але й ваш особистий помічник у плані здоров'я. За допомогою цього пристрою можна робити ЕКГ трьома способами. Перший метод: за допомогою звичного виміру на зап'ясті, утримуючи палець другої руки на електроді. Для другого методу необхідно зняти ремінець, використовуючи кнопки з внутрішньої сторони. Замість нього підключаються два конектори з електродами. Користувач кладе великі пальці на кожен металевий електрод, сенсорна область гаджета має бути зліва.

Третій метод передбачає як підключення електродів, а й спеціальних присосок ними. Finow H03 прикріплюється до грудей у серці також залишаючи сенсорну область з лівого боку. Рекомендуємо всі вимірювання запускати із програми для швидкого отримання результату.

Особливості
Перевагою смарт браслета є можливість блокування дисплея. Тому виключаються випадкові торкання сенсора рукою чи одягом. Якщо ви оберете підсвічування екрана при повороті зап'ястя, то зможете переглянути час, дату та інші дані з головного екрана. Щоб потрапити в меню, торкніться сенсорної області на 4 секунди, після чого екран розблокується.

Підсумок
Розумний браслет Finow H03 має класичний зовнішній вигляд, гарний набір функцій для відстеження своїх спортивних успіхів та моніторингу сну. Наявність оптичного датчика Si1182 і знімних електродів для ЕКГ вигідно відрізняють його серед інших спортивних аксесуарів для контролю за показниками здоров'я.

Фітнес браслет із тонометром не є медичним приладом. Всі дані надаються тільки для ознайомлення і не можуть бути використані для корекції лікування або бути приводом для прийняття таблеток.

Колір Чорний
Бренд: Finow
Колір корпусу Чорний
Колір ремінця Чорний
Час роботи (днів) 5
Діагональ дисплея 1,14
Сумісна ОС iOs, Android
Вологозахист IP67, Від бризок
Вага (гр) 27 (корпус із браслетом)
Матеріал корпусу Пластик
Матеріал ремінця TPU
Розширення 135x240
Інтерфейси USB, Bluetooth 4.0
Акумулятор (мА·год) 150
Тонометр Є
Фітнес-функції Пройдена відстань
Секундомір
Лічильник калорій
Контроль денної активності
Вміст кисню у крові
Пульсометр
Відстеження сну
Шагомер
Нагадування про сидячий спосіб життя
Для кого Унісекс
Тип дисплея Кольоровий
Дзвінки та оповіщення Вібрація, Повідомлення про виклик
Регулювання розміру З регулюванням
Сенсорний екран Сенсорна кнопка
Матриця TFT
Особливості Акселерометр
З регулюванням розміру
Функція вимірювання тиску
Контроль серцевого ритму
Пошук телефону
Будильник
Показ часу
Управління камерою
Розміри 45*22*14 мм. Довжина ремінця 24 см.
Додаток для синхронізації H Band