Розумний контролер для керування жалюзі Xiaomi Aqara E1 (ZNJLBL01LM)

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Розумний контролер для керування жалюзі Xiaomi Aqara E1 (ZNJLBL01LM) визнаний додати комфорт та зручності у ваш розумний будинок. З цим девайсом не доведеться сонним, вручну відкривати жалюзі вранці, або вставати з дивана, щоб їх закрити. Цей пристрій можна синхронізувати з телефоном за допомогою програми MiHome, AqaraHome, яка дозволяє віддалено керувати фіранками, налаштовувати відсоток відкриття або задавати сценарії користувача. Така функція дозволяє закрити жалюзт навіть по дорозі на роботу, якщо ви забули зробити це вранці.

Управління
Клієнтська програма дозволяє задавати таймер відповідно до ваших звичок. Можна встановити відкриття так, щоб сонячне світло будило вас вранці в заданий час. Також пристрій легко підключити до інших пристроїв розумного будинку для створення більш цікавих сценаріїв. Синхронізуйте пристрій із датчиком на дверях, і штори відкриються, як тільки ви увійдете в будинок.

Технічні характеристики
Контролер виконаний з високоякісного ABS пластику, він стійкий до зовнішніх впливів та ультрафіолетового випромінювання. Прилад працює практично безшумно, тому він не завадить вашому відпочинку.
Бездротовий стандарт ZigBee 3.0
Крутний момент 0.45Nm
Напруга 5V
Потужність 5W

Висновок
Контролер для керування рулонними шторами Aqara - це чудовий прилад, який здатний додати інновації навіть у побутові процеси, такі як відкриття жалюзі. Пристрій покликаний допомогти заощадити ваш час і привнести комфорт до вашого розумного будинку.

Комплект поставки Контролер, кабель USB-C, три змінні барабани, скотч + саморізи для монтажу
Бренд: Aqara
Сумісність Apple HomeKit
Розміри 42 х 37 х 165 мм
Потужність 5 W
Управління Додаток на Android, Додаток на iOS
живлення Акумулятор
Виробник Aqara
Обертаючий момент 0.45 Nm
Бездротовий стандарт ZigBee
Країна-виробник товару Китай
Напруга 5 V
Артикул ZNJLBL01LM