Розумна сушка для рушників Xiaomi OWS NEX (OWS-NEX-260) Silver

  • 12 місяців
Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Даний пристрій являє собою зручний сушка для рушників з інтелектуальним управлінням і економною витратою енергії. Виріб вміло поєднує в собі естетику та стиль. Воно виготовлене із алюмінієвого сплаву високої міцності. Цей матеріал добре проводить тепло і сприяє його рівномірному розподілу. Завдяки високій потужності пристрою забезпечується моментальне нагрівання до заданої температури. Виставити потрібні налаштування можна за допомогою мобільного додатка або сенсорної панелі, розташованої на самому полотенцесушителі.

Зручний дисплей
Виріб має невелику сенсорну панель. На ній у режимі реального часу відображаються дані про роботу пристрою. Інтерфейс умовно поділений на дві частини. У верхній частині розташовані основні показники та функції, такі як включення/вимикання та вибір режиму, а в нижній – відомості про кімнатну температуру та кнопка перемикання. Дисплеєм легко керувати, перемикаючись між налаштуваннями легким натисканням пальця (налаштування режимів пристрою на самому дисплеї китайською мовою, всі вони продубльовані в додатку Mi Home російською, скрини з програми представлені внизу огляду).

Кольорові індикатори
Крім загального набору функцій, на панелі керування розташований особливий індикатор. Його колір повідомляє користувача про стан пристрою у режимі реального часу.

Технологія стерилізації
Конструкція сушки для рушників виготовлена із застосуванням особливої технології. При увімкненому режимі пристрій виробляє іони срібла. Вони, у свою чергу, проникають у волокна тканини і борються з бактеріями і мікробами, що містяться в них. Ефективність цього процесу становить 99.99%.

Точний контроль температури
Виріб оснащений технологією регулювання температури зі змінною частотою. Це означає, що керування пристроєм здійснюється за допомогою високочастотного датчика. Він точно контролює температуру, не дозволяючи їй відхилятися від вибраних вами налаштувань. Підтримка постійної температури забезпечує безпеку експлуатації, а також забезпечує захист від пошкоджень тканини.

Нагріваючий елемент
Нагрівальний елемент італійської фірми Zopas ефективно знижує температуру всередині нагрівального листа та повністю вивільняє ефективність нагрівання. Поверхня нагрівальної пластини з алюмінієвого сплаву швидко та рівномірно виробляє тепло, а коефіцієнт перетворення електричного нагріву досягає 99,95%. Регулювання температури зі змінною частотою забезпечує м'яке сушіння навіть делікатних тканин, таких як шовк та шерсть.

Універсальне використання
Сушарка для рушників буде корисною протягом усіх чотирьох сезонів. Вона надасть вам комфортні відчуття від використання сухих рушників, прибере зайву вологість у приміщенні, а також допоможе запобігти зайвому росту бактерій та грибка.

Інтелектуальне управління
Розумний сушка для рушників Xiaomi O'WS підтримує керування через додаток MiHome шляхом з'єднання по протоколу WIFI. З додатку вам доступний весь функціонал сушарки!

Тип Електричний
Бренд: NEX
Мобільний додаток Mi Home
додаткові характеристики Напруга живлення: 220 В, Частота струму: 50 Гц, Водонепроникність IPX4
Вага Вага: 4.63 кг
Кількість режимів 3
Потужність 260 Вт
Довжина кабеля 1.4 м
Колір Сріблястий
Тип кріплення Стаціонарний
Управління Сенсорний екран, Додаток
Особливості Дизайнерський, З таймером, Терморегулятор
Габарити (ВхШхГ) 81.5 х 47.5 х 9.4 см
Виробник O'WS
Матеріал Алюміній
Розташування вимикача ліворуч
Кількість секцій 8
Країна-виробник товару Китай
Бездротове підключення Wi-Fi
Вид Лесеня
Артикул OWS-NEX-260